Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Oluşumuna Fx15 ile Önlem Alın

Bu yazı 21 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Ancak kırmızı et ve ürünlerini ileri yaşlara geldiğinizde kesmekle doymuş yağ ve kolesterolün vereceği zararları bertaraf etmiş olmanıza karşılık, bu seferde çok kaliteli olan kırmızı et proteinlerinden mahrum olacaksınız. Bu tip etkiler fx15 bitkisel kapsül ile uyguladığınız diyete de zarar verir. Yani kendinizi bir ikilem içinde bulacaksınız. Ancak böyle bir durumda şu ayrıntıyı sakın unutmayın! Kırmızı et ve et ürünlerinin gelişim, onarım, hormonal üretim gibi pek çok hayati olayda etkili olması şeklindeki üstün yararlılığı zaten genç yaşlarda önemli. Zira ileri yaşlara yani otuzlu yaşlara gelindiğinde vücudun genetik olarak gelişimi duracaktır. Bu dönemlerde ve bu dönemleri takiben istediğiniz kadar hayvansal kaliteli protein alın, genetik istisnalar söz konusu olmadıkça abartılı bir gelişim gösteremezsiniz. Fakat fazla kilolar için fx15 kapsül kullanabilirsiniz.

Kilo oluşumuna fx15 ile önlem alın

Bu açıklama ile şu gerçeği anlatmaya çalışıyorum. Vücudunuzun, metabolizmanızın gelişme gösterdiği gençlik döneminde bu gelişme ve onarım en fazla, en kaliteli proteinler olan hayvansal proteinlerle, özelliklede kırmızı et ve ürünleri ile sağlanır. Ancak ileri yaşlara geldiğinizde hala bu proteinlerden yararlanmak pahasına kırmızı et ve ürünlerine devam etmek, yaşlanmanız nedeni ile toleransı iyice azalmış olan metabolizmanıza kolesterolü ve doymuş yağı sokmaktan ileri gitmeyecektir. Bu şekilde kilo artışı olacağı için fx15 kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Böyle bir durumda kırmızı et ve ürünlerine gençlik dönemindeki gibi ısrarla devam etmek size özellikle iltihaplanma ve ona bağlı olarak kalp ve damar hastalıklarını getirecektir. Bu ileri yaş dönemlerinde kaliteli proteinlere ihtiyacımız hiç mi yok? Yada ileri yaşlara girmekle gelişim ve onarımımız tamamıyla bitiyor mu? sorularına gelince. Tabii ki hayır. Ancak gelişimde çok önemli bir azalma, kolesterol ve doymuş yağa karşı az önce değindiğim üzere önemli miktarda bir tolerans kaybı var. Bu gerçekleri dikkate alarak kaliteli proteinden mahrum kalsak da kırmızı et ve ürünleri tüketimini ileri yaşlarda sınırlandırmak zorundayız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları