Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Veriminde Fx15 Payı

Bu yazı 21 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Arabamızın lastiklerinden biri patlarsa diye bagajda stepne taşırız. Elektrik kesilirse diye çekmecelerimizde mum bulundururuz. Bilgisayar sistemimiz çökerse diye bol miktarda yedek disk saklarız. Bazılarımız keşke daha sık yedek alsaydım diye sızlanırız. Bu iyidir; telafi planları, size beklenmedik krizlerde gerekli ayarlamaları yapabileceğinizi hatırlatarak güven verir. Ama yedek planlar yapmadığımız alanlardan biri, diyet programlarımızdır. Fx15 ile temkinli davranmak ve zayıflama dönemi içerisinde uyarılara dikkat etmek çok iyidir. Üç gün boyunca brokoli, balık ve meyve yeriz; sonra dördüncü gün süper mönüde dev gibi bir kutuda kızarmış patatesle duble hamburger yeriz. Birçoğumuz için, bu diyeti hemen bir kenara atmak için nedendir; en sevdiğimiz üç yiyecek grubu olan çikolata, patates cipsi ve şekerlemeler geri döner.

Bunun yerine, bir diyet telafi planı oluşturun; öğünlerinizden birinde işi berbat edecek şekilde aşırıya kaçmanız durumunda başvuracağınız bir yedek plan olarak. Arada bir yoldan çıkmak ve potansiyel felaketler için telafi planları yapmak için, aşağıdaki üç adımlık sistemi kullanabilirsiniz. Fx15 zayıflama hapı bölgesel olarak en etkin üründür. Bel ölçüsü kontrolü planından uzaklaşmaya başladığınız anda, bu planı uygulamaya koyun:

Zihinsel: U Dönüşü sloganını on kez tekrarlayın. Sloganın size arada bir yoldan çıkmanın sorun olmadığını, durumu tekrar kontrol altına alabileceğinizi, olumlu destek ve güvenle engelleri aşabileceğinizi hatırlatmasına izin vermek, zihninize bir tank gücü kazandırır. Ayrıca, rahatlatıcı etkisi, serotoninlerin yararınıza çalışmasına izin verir. Diğer yandan, normalde kendinizi suçlamaya ve bonbonlara yaklaşmaya başlayacakken dikkatinizi dağıtır.

Fiziksel: Hippi esnemesi veya bir yoga pozu uygulayın. Aşağı doğru köpek pozunu uygulamanızı öneririz (resme bakın); ağırlığınızı ellerinizle ayaklarınıza yükleyerek poponuzu ters V şeklinde yukarı doğru kaldırın. Bu sadece yeniden odaklanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda derin nefes almak, hedeflerinizi hatırlamak için size birkaç saniye kazandırır ve bu şekilde dururken yemeniz zor olacağı için de işe yarar. Egzersizin Fx etkisi için katkıları çok büyüktür.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları