Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Verme Hakkında Stratejiler

Bu yazı 14 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Bu oldukça basit bir stralejı bu stratejiyi dikkatle okuyan kişilerin bunu duyunca şaşılacaklarına emminim. Diyelim ki en sevdiğiniz yıyecekler bu diyette yok ama bir başka diyette var. Kendi kendinize. “Hemen şimdi Fx 15 Hapı diyetine başlamaya hazınım” diyebilirsiniz. Bunu hemen yapın öyleyse.

Meyve ya da hamur işleri gibi özel yiyecek kategorisine düşkünlüğünüz varsa, üç  dört gün boyunca sadece meyve ya da sadece hamur işleri verebileceğini bir diyete başlamak isteyebilirsiniz. Radikal bir şekilde uzaklaşmak yanlış gibi görünebilir ancak belirli amacınıza da hizmet eder böyle bir teknik, düşük karbonhidrat diyetinin azalmaya başlayan etkinliğini de yemeden ateşleyebilir.

Diğer yandan, Atkins diyeti sayesinde bazı semptomlarından kurtulan kişiler, ters diyeti uygulamaya başlamadan önce iki kez düşünmelidirler; çünkü yemden yüksek oranda karbonhidratla karşılaşıldığında bu semptomların bir kez daha ortaya çıkma olasılığı vardır.

Ben herkesin ters diyet prensibini bilmesi ve bir gün bir yerde bunu uygulaması gerektiğine inanıyorum. Böyle bir diyet için düşük yağ ve protein, yüksek karmaşık karbonhidrat rejimi uygulamalısınız.

Ters diyetin temel amacı tanışma diyeti sırasında fark etmiş olduğunuz dramatik etkiyi, hızlı ve sağlıklı kilo vermeyi yeniden canlandırmaktır. Ters diyet dengeli bir diyet değildir, diyete bir süre ara vermek anlamına de gelmez. Burada da kontrol yine sizin elinizdedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları