Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Verme Yolunda Yardımcınız Fx15

Bu yazı 18 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Tiroidiniz için besin desteği sağlayan yiyecekler yiyin, sağlamayanlardan uzak durun. Bu fx15 zayıflama ilacı kullanımı sırasında da böyledir. İyileşme ve kilo verme yolunda her adımınız, uygun beslenmeye ve genlerinize doğru enformasyon ulaştıracak gıdaları ve yeterli miktarda fx15 kapsül kullanmaya bağlıdır. Tiroidinizi tedavi etmek de bu kurala bir istisna değildir. Önerilere ek olarak tiroidinizi iyileştirmek için aşağıdaki önerileri takip edin. Tiroidinize besin desteği veren yiyecekler yiyin.

Kilo verme yolunda yardımcınız fx15Tiroid hormonu üretimi için iyot ve omega3 yağ asitleri, aktif olmayan T4’ü aktif T3’e çevirmek için selenyum; T3′ ü hücre çekirdeğindeki reseptöre bağlamak ve harekete geçirmek için A ve D vitaminleriyle çinko gereklidir. Tüm bu öğeler tam gıdalardan oluşan iyi bir diyette bulunur. Tam gıdalardan oluşan temiz, organik bir beslenme ihtiyaç duyduğunuz besin desteğini sağlar. Tiroid problemleri için özellikle yararlı birkaç yiyecek ve zayıflama desteği olarak da fx15 kapsül bulunmaktadır:

  • Deniz yosunu ve deniz sebzeleri iyot içerir.
  • Balık (özellikle sardalya ve somon) iyot, omega3 ve D vitamini içerir.
  • Karahindiba, hardal otu ve diğer koyu yeşil yapraklı sebzeler A vitamini içerir.
  • Osmerus balığı, ringa, deniz tarağı ve Brezilya fındığı selenyum içerir.

Tiroid fonksiyonlarını engellediği gösterilen birkaç gıda da vardır. Beslenmenizin tiroidiniz üzerindeki etkilerini en üst düzeve getirmek için aşağıda sıralanan gıdalardan uzak durmalısınız:

  • Glüten, buğday, arpa, çavdar, yulaf, kamut ve kılçıksız buğdayda bulunan protein.
  • Çok fazla soya proteini, beslenmede aşırı miktarda (ortalama bir insanın tüketebileceğinden daha fazlası) soya proteinin sadece hipotiroidisi olan ve tiroid ilaçlarıyla tedavi gören hastalarda tiroid fonksiyonlarını bozabileceği gösterilmiştir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları