Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Vermede İzlenecek Yol

Bu yazı 18 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kilo vermek için yardımcı olacak fx15 kapsülleri ciddi anlamda forma girmenize yardımcı olacaktır. Yan etkisi bulunmayan fx15 zayıflama hapını güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve vitaminlerden mahrum kalmadan kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken düzenli kullanmaktır. başarılı olumlu sonucçlar ve hayal ettiğiniz vücuda fx15 yosun hapı sayesinde kısa sürede kavuşacaksınız. Şişman ve obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka fx15 hapını en kısa zamanda tüketmelisniz.

Beyin keton cisimlerini kullanmaya adapte olur, ancak eritrositler yakıt olarak sadece glukozu kullanabilme özelliklerini sürdürürler; bu nedenle glukoneogenez de sürer. Glukoneogenez ile üretilen glukoz miktarı açlığın ilk 24 saatinden sonra 150 g/gün iken yedinci günden itibaren 75 g/gün’e kadar iner. Böylece protein yıkımı da azalır (30 g/ gün dolayına iner) Bu uyum mekanizmaları ile açlıktan önce depoları normal olan bir erişkin açlığa 200240 güne kadar dayanabilir.

Protein kalori malnütrisyonun klinik belirtileri açlıkta net olarak görülür (yukarıya bakılması). Açlığın ilk günlerinden sonra ketoasidoz hafif bulantıya yol açabilir ve açlık hissini bastırabilir. Erkekte libido kaybolur; erkekte jinekomasti, kadında amenore ortaya çıkabilir. Konsantrasyon gücü ve başkalarına, hattâ en yakınlarına ilgi azalır. Ölüme yaklaşırken kişilik bütünlüğü tamamen parçalanabilir. Tarihteki önemli kıtlıklarda insan eti yeme (“cannibalism”) sık olarak tarif edilmiştir 10. İstekle, kasıtlı olarak yapılan (siyasi nedenlerle v.s.) Açlık grevlerinde kişinin saplantıları, grubuna ve liderine tutku ile bağlılığı psişik tabloyu değiştirebilir. Artık doğal zayıflamada fx15 devrimi başlamıştır.

Uyumun sağlanamadığı açlık açlığa metabolik adaptasyonunun sağlanmasını bozan faktörlerin varlığı yukarıda çizilen tabloyu değiştirebilir. Travma ve sepsis bu faktörlerdendir. Burada interleukin 1 ve tümör nekrozis faktör gibi sitokinler insülin salgılanmasını uyarır, metabolik adaptasyonun başlıca etmenlerinden olan hipoinsülinizm ortaya çıkamaz. Metabolizmayı hızalndıran üzünler kullanmanızı tavsiye ediyoruz mesela fx15 hapının bu konuda etkisi oldukça fazladır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları