Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilolar ve Fx15 Desteği

Bu yazı 14 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sindirim sisteminize zarar vermeden ve tamamen doğal bitkisel kapsül fx15 hapı kilo vermenize yardımcı oluyor. Kilolarından şikayetçi olan herkesin kullanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu zamana kadar duymakta olduğunuz, diyet yöntemlerinden, sağlıksız zayıflama bantlarından, daha farklı bir ürün öneriyoruz. Fx15 diğer zayıflama haplarından bambaşka etkileri ile sizlerin daha güzel bir fiziğe kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Fazla kilolarınız yüzünden sıkıntıya girmenize gerek kalmadı. Çevrenizdekileri etkileyecek bir fiziğe kavuşmak için fx15 yosun haplarını kullanmaya başladığınız günden 1 hafta sonra etkisini farkedeceksiniz. Erkekler tarafından kullanılmaktan korkuyorum. Amaçsız kalma sendromu birçok kadın çocuklarını büyütmekten onlarla ilgilenmekten büyük doyum alır.

Diyet sırasında kilolar gider. Fakat diyet bırakıldığı zaman üstünden fazla bir süre geçmeden eski kilolu hallere yavaş yavaş dönmeye başlanır. Ama fx15 hapı ile kilo verildiği durumda tekrar almanız güçleşiyor. Bu yüzden verdiğiniz kiloları geri almamak için fx15 hapı’ nı deneyerek zayıflamaya karar vermelisiniz.

Doyum aldığın bir işten ayrıldığında veya emekli olduğunda da benzer boşluğa düşebilirsin. Kaybettiğin doyumun boşluğunu yiyecekle doldurmaya çalışıyor olabilirsin. Bazıları da durup dinlenmeden çalışır, dinlenme hakkını kendine tanımaz. Dinlenmekten adeta suçluluk duyar. Bu kişilerin tek durup dinlendiği zaman yemek zamanıdır.

Bilinç altında yemek ile dinlenme zamanı arasında bağlantı oluşmuştur. Güç gösterisi olarak yiyecekler modeli çocukluğunda çok sevdiğin bir akraban var mıydı? Belki büyüyünce tıpkı onun gibi olmayı istiyordun? Bu kişi kiloluysa farkında olmadan onun bedenini de modellemiş olabilirsin. Bunun tam tersi de geçerlidir.

Hiç sevmediğin “ince” bir akrabanı, hatta seni sevmediklerine inandığın ince bedenli anne babanı da reddediyor olabilirsin. “Onun gibi olmayacağım.” Onun gibi olmamak kararı, onun gibi ince olmayı reddetmeyi de beraberinde getiriyor. Çocukluğumda kilolu bir “idol”üm vardı. Büyüyünce onun gibi olmak isterdim.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları