Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kiloların Esiri Olmayın

Bu yazı 19 Ocak 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Görüldüğü gibi en büyük zenginliğimiz, ister fiziksel ister sosyal olsun, “sevgi dolu bir çevre” zenginliğidir; bu bizim kalıcı mutluluk, huzur ve sağlık yolumuzdur; ve buna ulaşmak da kendi tutum ve tercihlerimize bağlıdır, kendi elimizdedir. Yani fx15 kapsül kullanarak istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.

Kendimizi mutlu hissettiğimiz anda, başta bağışıklık sistemimiz olmak üzere tüm sistemlerimizin direnci, gücü ve canlılığı artıyor ve bütünsel sağlığımıza en büyük katkılardan birini sağlamış oluyoruz. Aile ve dostluk bağları kuvvetli olanlar daha mutlu oluyorlar.

Evli olanlar, bekarlara göre daha fazla mutlu oluyorlar (istisnalar kaideyi bozmaz). Bütünlük hissi olanlar, inançları kuvvetli olanlar daha mutlu oluyorlar. Para ise, maddi değerler ise ancak temel maddi gereksinimlerimizi karşılama seviyesine kadar mutluluğumuza şöyle veya böyle katkıda bulunabiliyor. Eğer sizi mutsuz eden şey fazla kilolar ise bu kilolardan fx15 diyet hapı ile kurtulmanız mümkün.

O seviyeden sonra maddi zenginlikle mutluluğun arasındaki ilişki kopuyor ve daha fazla maddi zenginlik daha fazla mutluluk getirmiyor. BuKiloların esiri olmayın nedenle paranın ve maddenin esiri olmayalım, bunlar gözümüzü döndürmesin, bunlar amacımız olmasın; aksi halde büyük hayal kırıklıkları ve üzüntüler yaşayabilir ve sağlığımızda önemli bozukluklara zemin hazırlamış oluruz. Bu durumda fx15 kapsül kullanmak uygun olacaktır.

Maddeyi, bizi manevi mutluluğa ve sevgiye götüren bir “araç” olarak görelim, bir” amaç” değil! Çünkü kalıcı olan sadece sevgidir. Madde geçer, sevgi kalır. Yaşamın amacı mutlu olmaksa, bunun kaynağı sevgidir! Daha düzenli bir yaşam için vücut sağlığı açısından yararlı fx15 hapı‘ nı denemelisiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları