Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilolarla Aranızı Fx15 Düzeltecek

Bu yazı 09 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Eğer siz de bedeninizden dolayı “sevilebilir olmadığınız” kanaatindeyseniz ya da değerli olmadığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki alıştırmalardan faydalanabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak bu bölümündeki alıştırmaları her gün yapmaya çalışın. Zaman içerisinde kendinizle olan ilişkinizde hissedilir değişimler gözlemleyebilirsiniz. Bedeninizle kilo ilişkinizi düzeltmek için fx15 kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İnsanlardan kendileri hakkında beş olumsuz özellik saymaları istendiğinde bunların hepsi birbiri ardına sıralanırken, olumlu özellikler istendiğinde zorlanırlar. Siz de bu alıştırmayı yaparken muhtemelen zorlanacaksınız. Ama buna rağmen bu alıştırmayı mutlaka yapın. Bu alıştırmalar fx15 diyetleri sırasında çok önemlidir.

Kilolarla aranızı fx15 düzeltecekEğer çok zorlanıyorsanız kendinizi bir arkadaşınızı değerlendirir gibi yapın: “Arkadaşım, eğer benim özelliklerimi taşıyor olsaydı, hangi özelliklerini olumlu olarak değerlendirirdim” sorusu size bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer sizde diyet yaparken zorlanıyorsanız fx15 kapsül kullanın.

Yaptığınız bu listeye her gün bir göz atmak, zamanla hem bu duygulan daha kolay kabullenmenizi hem de kendinizde başka olumlu özellikleri keşfetmenizi sağlayacaktır. Yıllarca kendini reddetmek, bu duygunun tamamen yerleşmesini ve otomatikleşmesini sağlar.

Diğer otomatikleşmiş davranışlarda olduğu gibi bu davranışı değiştirmeye çalışmak da kişide bir yabancılaşma duygusuna yol açar. Kendini kabullenme yönünde bir değişime gidenler, ilk başlarda kendilerini kandırdıkları duygusuna kapılırlar. Bu son derece doğaldır. Eğer aldığınız kiloları kabullenmek istemiyorsanız fx15 kapsül kullanın.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları