Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kötü Alışkanlıklarınızdan Vazgeçin!

Bu yazı 21 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam biçimi, düzensiz uyku, alkol sigara bu tür alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam etmek için daha düzenli yaşamaya gayret gösterin. Kilolarınızdan öncelikle kurtulun. Diyet yapamıyorsanız fx15 kapsüllerini kullanın.

Sporsuz ve diyetsiz fx15 yosun hapı ile kilo vermeye çalışın. Sağlıklı bir şekilde fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. İdeal kiloya fx15 kapsülleri ile kurtulabilirsiniz. İlginçtir, sanki besinlerin üzerinde, “bu yemekten sayılır”, “bu yemekten sayılmaz” uyarısı var gibi, insanlar sana ne zaman ne yemen, ne yememen gerektiğini söylüyor.

Meyveyi yemekten saymamak genel bir alışkanlık oluveriyor. Kahvaltının illa çayla yapılması gerektiğin ve ekmek yemeden duyamayacağın öğretiliyor, “Yemiyorsan kaldırıyorum sofrayı; akşama kadar aç dolaşırsın” tarzı tehditlerle, kıtlık bilincini deneyimliyorsun.

Zayıflama hakötü alışkanlıklarfx15 kullanın kısa sürede zayıflayın ve ideal kilonuza kavuşun. Fazlalıklarınızdan kurtulabilmek için mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Doğru tercih olduğunu belirtmek isteriz. Bedenini bir anda anlamsız bir açlık sarıyor. Ya akşama kadar acıkırsam, o zaman ne yaparım korkusuyla normalde yiyeceğinden fazlasını yemeğe başlıyorsun.

Bütün bunların sonucunda, tıpkı sıçramayı unutan çekirgeler gibi, sen de içgüdülerine sıçramayı unutturuyorsun. Kendi güdülerin yerine, insanların yargılarını kendine rehber seçiyorsun. Sanki onlar senin bilmediğin bir şeyi biliyorlarmış gibi, sanki bedeninde neler olup bittiğini senden daha iyi biliyorlarmış gibi, kendini diğerlerinin yargılarıyla programlamaya başlıyorsun.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları