Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Medyatik Diyetler ve Fx15

Bu yazı 17 Nisan 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

O dönemlerde beslenme ve kilo verme konusunda normal bir insanın bildiğinden öte bir şey bilmiyordum. Televizyonda, gazetede gördüğüm kilo verdiren her türlü mucize diyete rahatlıkla inanıyor ve kilo vereceğimi sanıyordum. Tabii o dönemlerde, diyetin kişiye özel hazırlanması gereken bir program olduğunu bilmediğim için gazetede okuduğum ve iki haftada tam altı kilo verdiren bir diyeti yapmaya karar vermiştim. Bu sefer her şeyin daha farklı olacağını düşünüyordum. Tam bu sırada internette bulduğum Fx15 hapı ile ilgili bilgiler topluyordum. Fx15 kullandığımdan 15 gün sonra ne kadar işe yarar bir ürün olduğunu gördüm. Adeta yeni biri olmuştum. Fx15 etkisi inanılmaz işe yaramıştı. Aşağıda bahsettiğim olayıda Fx15 Forum da da bahsetmiştim. Fx15′ ten önceki yaşamımın nasıl olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.

Nihayetinde uygulayacağım, bir uzman tarafından hazırlanmış, “profesyonel” bir diyet listesiydi ve kendi kafama göre yaptığım listelerden daha başarılı olacağı kesindi. Altı kilo beni incecik yapmayacaktı elbette ama bu diyet işe yararsa sürekli tekrarlayarak onlarca kilo verebileceğimi düşünüyordum. Önceki kilo verme denemelerimde olduğu gibi bu sefer de çok heyecanlanmış ve kilo vereceğime çok inanmıştım.

Büyük bir istekle gazeteden diyetin olduğu bölümü kestim ve buzdolabının üzerine yapıştırdım. İlk iş olarak listede bulunan yiyeceklerden evde bulunmayanları almak için bir not defteri ve bir kalem elime geçirip not etmeye başladım. Listede yazan birçok şeyi aslında ilk defa duyuyordum ve tam olarak ne ile karşı karşıya kalacağımı da bu nedenle bilmiyordum.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları