Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Metabolizma Hızı İçin Fx15

Bu yazı 01 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsüllerini kullanarak vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Eğer zayıflamaya vaktiniz yoksa fx15 hapından destek almalısınız. Hedeflediğiniz kiloya inmekle, geçmesi çok zor olan irade sınavından süper bir sonuçla çıkmak, kilonuzun değişmesi değil, yaşam biçiminizinde değişmesidir.

Aşırı kiloya bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. İstediğiniz kiloya gelmek için düzgün beslenmelisiniz. Aynı zamanda fx15 hapı mutlaka kullanılmalıdır.  Zayıflamaya fıratı olmayan lar için kolay ve hızlı hedeflerine ulaşmak isteyenlere fx15 kapsüllerini öneriyoruz. Fx15 yosun hapları ile zayıflamak sandığınıdan daha kısa sürecektir. Mutlaka deneyip görmelisiniz. Sizlerde fx15 kapsüllerinin faydalarından yararlanmalısınız.

Bu farklı metabolizmaya sahip olduğunuzu nasıl anlarsınız? Hastalar benim ofisime sıklıkla bir tıp doktorundan aldıkları tavsiye üzerine gelirler. Benmetabolizma hızı kişinin kilo verme geçmişini dinlerim. Onların aile medikal geçmişlerini gözden geçiririm ve doktora yaptıkları kısa zaman önceki ziyaretlerine ilişkin bir kan verilerine sahipseler, bu verileri bilgisayara işlerim. Bu ipuçlarının hepsi hastanın Metabolizma A veya B’ye sahip olduğunu tanımlamada bana yardımcı olacaktır.

Bu bölüm bunu yapmada size yardımcı olacaktır.bBaşlangıç olarak, aşağıdaki on iki tanımlayıcı soruyu yanıtlayın. Metabolizma B’ye sahip olan insanların çoğu listedeki sorulara genel olarak “evet” yanıtını vereceklerdir. Eğer siz genellikle bu yanıtı verme eğilimi içindeyseniz metabolizma B’ ye sahip olabilirsiniz ve soruları takip eden kolay kontrol listesini incelemelisiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları