Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Mineraller ve Fx15

Bu yazı 18 Eylül 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Vitamin ve mineral desteği alarak fazla kilolardan kurtulmayı başarabilirsiniz. Son dönemlerde hızla yayılan kilolara en etkili kapsül olan fx15 kullanılmalıdır. Fx15 kapsülleri sayesinde kilolarınızdan kurtulmayı başaracaksınız.

Zayıflamaya yardımcı fx15 yosun kapsülleri mutlaka kullanılmalıdır. Şişman yada çirkin bir birey olmak istemiyorsanız mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Çünkü daha toplumlar tuz ile sodyum klorür (sofra tuzu) arasındaki farkın ayırdına varmış değildirler. Buna doktorlar da dahildir. Doktorlar tuz derken sodyum klorürü kastettiklerinin henüz farkında değildirler. Bir insanın günlük tuz ihtiyacı beş gramı geçmez. Öyle olduğu halde tuz insanın vazgeçilmez besin kaynağıdır.

Tuz vücudun en önemli yaşamsal olaylarını düzenler. Vücuda yeterli miktarda tuz alınmadığı zaman, bu insanın yavaş yavaş ölüme terk edilmesidir. O zaman bize tuz yeme diyen doktoru ciddiye almak biraz zordur. Zayıflama hapı fx15 ile mükemmellik kazanabilirsiniz.

Doktor illa da tuz yemeyin dediği zaman, geleneksel TIP ‘bın yüksek tansiyona karşı ne kadar çözümsüz olduğunu göstermektedir. Doğada su ile çözülebilen bütün elementler deniz suyunda vardır. Ve milyarlarca yıldır yağan yağmurlarla bu mineraller denize taşınmıştır. mineraller ve fx15

Deniz suyunun (dolayısıyla deniz tuzunun) mineral zenginliği buradan gelir. Deniz tuzu  dolayısıyla doğal  tuz yaklaşık  84 element  içerir.  İnsan  vücudunun ise bu tuza ihtiyacı vardır. Bizi en çok yanıltan ve yıllardır tuz gerçeğinin bizden saklanmasına yardımcı olan olay, tuz ile saf sodyum klorürün (NaCI) tatlarının birbirine yaklaşmasıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları