Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Mutfakta Kullanılan Otlar…

Bu yazı 28 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Eski bir Kızılderili reçetesine göre, doğal halinde bırakılmış bir pamuk bile amacına ulaşır. İçinizden bitkiye bir davetiye çıkartıp ondan, sizin kendinizi iyileştirme gücünüzle bağlantı kurmasını isteyin: O zaman bir tutam sibuleti çiğnemeniz bile soğuk algınlığınıza karşı iyi gelebilir. İyileşmeyen kronik hastalıklarda, ama, bitkileri doğru zamanda toplamak çok önemlidir. Otlarla şifa dağıtanların başarıları, kendi başlarına konuşmakta. Hangi şekilde olursa olsun Fx15‘ in şifalı otlarla desteklenmesi her durumda zayıflama hızını arttırır.

Gene de: Çeşitleri saymakla bitmeyen baharat otlarıyla sıkı bir ilişki kurmanızda hiçbir sakınca yok – onları keyif içinde yiyin. Şifalı otlar çiğ yendiklerinde ya da sebze (adaçayı) salata (su teresi ve genç hindiba/radika-filizleri), ya da ıspanak (ısırgan, ayı pençesi) olarak yendiğinde en faydalı oldukları zamandır.

Sağlıklı beslenmede otların nasıl kullanılacağına zaman içinde aşina olanlara aşağıdaki bilgiler çok faydalı olacaktır. Sağlık kuralları içerisinde beslenme lotus yaprağı için harikadır ki bu sreç yine mikrokristalin selüloz ve de chitosan ile desteklenirse Fx15 diyeti tamamlanmış olacaktır. Çünkü otların hasat, satın alma, işlenme ve depolanmaları ile o andaki ayın pozisyonu arasındaki bağlantıyı bilmekle, kışlık ihtiyacınızı zahmetsizce toparlayıp doğanın bu enerji santrallerini her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde, dayanıklılığını ve iyi etkilemelerini sağlamış olursunuz.

Hemen kullanmayacağınız otları ya dolunaydan hemen önce, dolunayda ya da son dördünde toplayın.

Son dördünde toplanan bitki, dolunaydaki gibi en optimal güçlerini içermezse de, ilkdördünde toplandıkları için tam kurumayan ve kısa süre içinde küflenip bozulanlara kıyasla ehvendir. Bitkilerin kuruma süreleri farklı farklıdır. Bu yüzden ilkdördünde toplanan bitkilerin, son dördünde kurutulma sürelerini uzatmaya mutlaka dikkat edin.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları