Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Niçin Diyetler Başarısız Olur ?

Bu yazı 24 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Diyet ya da halk arasındaki tabirle rejim, kilo verme amacıyla bir süreliğine yeme alışkanlığının değiştirilmesidir. Ancak, bu tür bir beslenme, uzun vadede işe yaramaz. Rejim yapanların %95’i kilo verseler bile er ya da geç eski kilolarına döner veya daha fazla kilo alırlar. Yalnızca, yaşamınızda yapacağınız kalıcı bir değişim kan şekerinizi ve kilonuzu kontrol altına almaya yarar. Seçiminiz, aynı zamanda sağlık da getirir. İlginçtir, diyet kelimesi “yaşam biçimi” anlamına gelen Yunanca diaita sözcüğünden gelmektedir. Zaten tahmin ettiğiniz gibi bu kitap da bir rejim kitabı değil, size kilo aldıran etmenleri anlatan ve kilo kaynaklı hastalıklarla başetmenizi sağlayacak bir rehber niteliğindedir.

Gıdalar, sağlığımız için gerekli besinleri barındırır. Aslında, bütün hayvanlar için aynısı söz konusudur. Bir canlı olarak işlevlerimizi yerine getirmek ve hayatta kalmak için gıdalara muhtacız.

Diğer hayvanlardan farklı olarak insan, yaşamını sürdürmek dışındaki nedenlerle de yer. Fx15 her çeşit yemenin önüne geçer ve yağ yakarak zayıflamada performans sağlar. Duygularımız ve yediklerimiz arasında bağ vardır; biri değerini etkiler. Zaten gıdalarla ilk temasımız, anne sütü sayesinde olmuştur. Anne sütü bizi ısıtır, bize güven hissi ve annemizle iletişim kurma şansı verir. Bu son derece hoş deneyim, yaşamımız boyunca unutamayacağımız bir anıdır. Bu nedenle birçoğumuzun bilinçaltında yemek, ısınma ve güvenlikle eşanlamlıdır.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları