Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obez Hastalara Fx15 Kapsül

Bu yazı 25 Ocak 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sağlıklı bir vücuda girmemesi gereken yiyeceklerin başında ‘en tatlı zehir’ olarak kabul edilen şekerler gelmektedir. Her türlü şeker, bal ve pekmezin glisemik indeksi çok yüksek olup, 100 üzerinden 100′ dür. Şeker (diyabet) hastası olmayan kişilerde dahi, kan şekerinin (kısa bir süre yüksek kalmasının bile) serbest oksijen radikallerinin yapımını artırdığı, bu nedenle de insülin ve leptin direncini artırarak vücutta tahribat yaptığı gösterilmiştir. Bu tip gıdalardan fx15 zayıflama hapı kullanımı sırasında uzak durun.

Erkeklerde estrodiol (doğal oluşan östrojenin en kuvvetli formu) seviyesini artırır.  Vücutta hormonal dengesizliğe neden olur. Bu dengesizlikler sonucunda oluşan kilolar için fx15 kullanmak gerekir. Bazı hormonlar az çalışırken, bazı hormonlar aşırı çalışır. İnsülin ve leptin direncini başlatır ve giderek artırır.

Obez hastalara fx15 kapsülYüksek glisemik indeksli karbonhidrat içeren şekerlerin ve tatlıların tüketiminin ardından kan şekeri, düşük glisemik indeksli karbonhidrat içeren gıdalardan, 25 kat daha fazla yağa dönüşür. Kilo alma, şişmanlık ve obeziteye neden olur. Bu durumda fx15 hapı kullanmak uygun olacaktır.

Yüksek yoğunluklu lipoprotein olan HDL’ yi düşürür. Kan trigliseritlerini yükselterek dejeneratif hastalıkların başlangıcına zemin hazırlar. Sindirilememiş kompleks karbonhidratlar nedeni ile oral glikoz tolerans testinde glikoz seviyesinin yüksek çıkmasına neden olur.

Açlık kan şekerini hızla yükseltir. Hipoglisemiye (ani kan şekeri düşmesi), diyabete (şeker hastalığına) neden olur. Obez hastalarda yüksek kan basıncına neden olur. Sistolik kan basıncını artırır. Obez hastaların fazla kilolarından kurtulması için fx15 kapsül kullanmaları gerekmektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları