Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obez Olma İhtimali

Bu yazı 07 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Gerçekten de, genetik faktörlerin olmadığı durumlarda, çevresel ve diyetsel faktörlere bağlı olan hastalıklarda bile tek yumurta ikizleri yüksek konkordans oranına sahiptirler.İkinci olarak, ikizler yaşlandıkça konkordans oranının düşmesi, ikizlerin birinde obeziteyi başlatırken diğerinde başlatmayan bir etkene işaret etmektedir. Son olarak, bir kişinin obezite geliştirme eğilimini artıran genetik faktörler olarak yirmiden fazla değişik genotip belirlenmiştir. Obezite geliştiren bazı kişiler için genetiğin en önemli etken olduğu kuvvetle muhtemeldir; fakat bu durumun vakaların sadece yüzde 5-15′ ine tekabül ettiğini unutmayın. Aralarında konkordans olan ve olmayan tek yumurta ikizlerinde görülen obezitede rolü olduğundan kuşkulanılan genotipleri karşılaştıran araştırmalar buna işaret etmektedir. Bu araştırmalar gösteriyor ki obezite tedavilerinde en sık kullanılan ilaç Fx15 kapsül’ dür.

Eğer önleme konusunda odaklanılması gereken alanın diyetsel ve Fx15 form hapı olduğuna hala ikna olmadıysanız, aşağıdaki bilgilere de bir göz atalım:

Obez olma ihtimali olanlara Fx15Son 40 yılda bütün dünyadaki fazla kiloluların sayısında 310 kat artış olmuştur. Bu durum basit bir şekilde, fazla kiloya genetik olarak eğilimi olan insanların sayısındaki artışla açıklanamaz. Bu kişilerin arasında yer almak istemiyorsanız en kısa zamanda Fx15 kapsül kullanmaya başlamalısınız. Büyük popülasyonlarda insanın genetik kodundaki değişikliklerin oluşması için tek bir kuşak geçişi yeterli değildir. Aşırı kilonun nispeten daha nadir görüldüğü ülkelerde yaşayan çocuklar gelişmiş ülkelere göç ettiklerinde, obezite olma oranlarıdramatik bir şekilde artmaktadır. Örneğin, İngiltere’ye göç eden Asya kökenli çocuklar üzerinde yapılan 10 yıl süreli bir çalışmada, obezite oranı yaklaşık dört kat artarken, Yeni Zelanda’ya göç eden Polinezyalılarda yedi kattan fazla artış görülmüştür.Genetik faktörler böyle hızlı bir değişimi açıklayamazlar.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları