Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obezite Riskini Azaltma

Bu yazı 28 Ocak 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Nisan 201 oda abd başkanı obama’ya sunulan ‘çevresel obezite riskini azaltma” başlıklı raporda; petler, damacanalar ve biberonlar gibi plastik ambalajlarda da kullanılan BPA (Bisfenol A)'” isimli kimyasal maddenin bebek sağlığı üzerindeki olumsuz diğer etkilerinin yanı sıra kadınlarda göğüs, erkeklerde ise prostat kanseri”8 yaptığı rapor edildi ve acil önlem alınması gerektiği belirtildi.

Son zamanlarda obezite artışlarının görüldüğü ülke tükiye olarak açıklanmıştır. Fast food yiyecekler bu rahatsızlığa yakalanmak için iyi bir nedendir. Ancak düzenli şekilde forma girmek ve düzenli beslenebilmek için mutlaka fx15 kapsüllerini hayatınıza sokmalısınız.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile birlikte mutlaka dengeli beslenmelisiniz. Kilo vermeye yardımcı fx15 hapından psikolojik destek de alabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Rapor, amerika’nObezite riskiın yeni ve güvenli bir kimyasal madde yasasına ihtiyacı olduğu söylüyor. Aradan geçen sürede ne raporun sahibi ABD’de, ne de yaşadığımız ülke türkiye’de bunların yasaklanmasına dair hiçbir girişim olmadı. Hem 1930’lu yıllarda villiam hueper, hem de 1962’de Rachel Racson, kullanılan kimyasalların kanser yaptığını açıklamışlardı.

Bugün gelinen noktada dünyada kullanılan 80 bin kimyasalın sadece birkaç yüz tanesi insan ve tabiat sağlığı açısından incelenmiştir. Bunların ezici çoğunluğunun da tehlikeli olduğu ispatlanmıştır. Tehlikeli bulunan maddelerle ilgili, şirketler üretim kısıtlamasına gitmedikleri gibi, yönetimler de toplumsal baskı gelmediği müddetçe, yasaklama yoluna gitmemiştir. Yasaklananların yerine hiçbir araştırma yapılmadan başka kimyasallar kullanılmaya başlanmıştır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları