Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obezite ve Kilo Fazlalığı

Bu yazı 23 Haziran 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Her beş çinliden birinde obezite ve kilo fazlalığı vardır. Rakam baş döndürücüdür. 215 milyon kişiden fazla insan söz konusudur. Bunların arasında 160 milyonu yüksek tansiyondan muzdariptir ve 20 milyonu da diyabet hastasıdır. Daha da ötesi, salgın özellikle çocuklar üzerinde etkili olmaktadır.

Bu durum türkiyede de yaşanabilir. Bu yüzden önlem almakta yarar vardır. Obezite rahatsızlıklarına yakalandığımız zaman kurtuluşu çok zordur. Bu sebepten ötürü fx15 kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fx15 kapsülleri kilo verebilir sonrasında kilonuzu koryabilirsiniz. Sağlıklı aynı zamanda düzgün fiziğe sahip olmak için mutlaka fx15 kapsülleri tercih edilmelidir. Fx15 kapsüllerinin kullanımı oldukça kolaydır.

Yemeklerden 15 dakika önce alınır. Düzenli olarak kahvaltı ve öğünler atlatılmamalıdır. Ayrıca protein, vitamin, mineral ağırıklı beslenmeyede özen göstermelisiniz. Fazla kilolardan kurtulmak için mutlaka fx15 kapsülleri tercih edilmelidir. Aşırı yemeyle bağlantılı kilo problemleri sağlık sorunları yaratabilir.

19 ağustos 200obezite ve kilo fazlalığı6′ da british medical journal tarafından yayınlanan bir incelemeye göre, bugün 7 ile 18 yaş arasındaki 10 milyondan fazla çocuk obeziteye yakalanmıştır. Oysaki bu 2000 yılında bu sayı “sadece” 4 milyondu! ve yine. Pekin sağlık bilimleri akademisi yetkilisi yangfenf wu, bu verilerin gerçek durumun ancak bir bölümüne tekabül ettiğini düşünmektedir.

Çünkü ona göre gösterge batı bölgesi halkının obezite oranlarını ölçmek amacıyla oms tarafından ortaya konmuştur. Ayrıca, asya tipiyle uyum sağlamış değildir ve aşırı kilolu durumundaki diğer on milyonlarca çinli hakkında bilgi sahibi değildir.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları