Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obeziteden Korunmak için Lida

Bu yazı 25 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Çocukların obeziteden korunması, obezite oluştuktan sonra çözümlemeye çalışmaktan daha kolaydır. Bu nedenle çocuğun beslenmesinden sorumlu kişiler aşağıdaki hususlara dikkat etmelidirler. Özellikle yetişkinlerinde bu rahatsızlıktan korunması için fx15 form kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz. Fx15 kapsülleri ile kısa sürede forma girecekler. Mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır.

Sindirim sorunu yaşayanlara ve yavaş metabolizmaya fx15 kapsülleri etki edecektir. Fx15 kapsüllerinin desteğini alarak kısa zamanda forma gireceksiniz.  Çocuk, düzenli öğün yemeye alıştırılmalıdır. Günlük beslenmesinde tüm besin gruplarına yer verilmelidir.

Su içme alışkanlığı kazandırılmalı,hazır meyve suları ya da kolalı içecekler gibi meşrubatlardan uzak tutulmalıdır. Yemek, ödül olarak kullanılmamalıdır. Öğünler dışında abur cubur olarak adlandırılan yağlı, şekerli ve fast food tarzı gıdaların tüketimi önlenmeli ve çocuk bunlan tüketmeye alıştırılmamalıdır.

Ara öğün tüketilmesi gerekiyorsa sül+meyve, ya da ekmek+peynir+domates gibi sağlıklı gıdalardan oluşan öğünler oluşturulmalıdır. Abur cubur tüketimi en fazla ayda 1 kez yapılabilir. Yeme konusunda çocuğa baskı yapılmamalıdır.obeziteden korunmak için lida

Yavaş yavaş değişik besinler tattırılmak ve sağlıklı sağlıksız gıda ayırımı öğretilmelidir. ‘Tombul’ çocuğun sağlıklı çocuk olmadığı yetişkinlerce kabul edilmelidir. Çocuğun, yaşına ve beğenisine uygun bir egzersiz programına katılması sağlanmalıdır.

 Bu sebeple dışarıda yemek yiyen gençlere birkaç önerim olacak. Bu öneriler hem kilo vermelerini, hem de zihinsel faaliyetlerinin artmasını sağlayacaktır. Fx15 kapsüllerinin detseği ile obezite problemini ortadan kaldıracaksınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları