Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Obezliği Kontrol Altına Almak için Fx15

Bu yazı 24 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İngiliz Beslenme Vakfı’ na göre kamu sağlığı için bir saatli bomba gibi olan metabolik sendrom, vücudun insülin hormonunun etkilerine dirençli hâle geldiği ve bunun sonucu olarak kalp hastalıkları ve felç riskinin arttığı bir durumdur. Bu durumun önüne geçmek için fx15 kapsül kullanımı gerekmektedir. Bazı Batı ülkelerindeki her beş yetişkinden biri kurbandır ve erken ölüme yol açabilir. Metabolik sendrom, ya kalıtsal genlerin ya da beslenme düzeni ve yaşam tarzı faktörlerinin sonucudur ki diyabete yakalanma riskini artırır. Beslenme düzeninizi fx15 kapsül ile düzenleyerek hızla zayıflayabilirsiniz.

Vücut ağırlığı, bu sendromun gelişiminde önemli rol oynar ve obezlik kontrolden çıkarken sorun sadece daha da kötüleşmektedir. Obezliğikontrol altına almak için fx15 form hapı kullanmanız gerekmektedir. Kan şekerini yükselten çok fazla yiyecek yendiğinde, fazla glikozu vücut yağı olarak depolanmak üzere yağ hücrelerine dönüştürmek için daha fazla insülin salgılanır. Fazla alınan yağlarında depolanmasını engellemek için fx15 kapsül kullanımı uygun olacaktır. Bu, vücudu klasik elma biçimini almaya teşvik eder.

Obezliği kontrol altına almak için fx15

Vücut hücreleri insülinin etkilerine karşı giderek duyarsızlaştığında, pankreas normal glikoz seviyesini koruyabilmek için giderek artan miktarlarda insülin üretir. Metabolik sendromu olan insanlar temelde aşırı glikoz ve insülin salgılarlar ki bunun sonucu olarak, kilo vermekte zorlanma, yorgunluk ve şeker açlığı gibi çeşitli semptomlar geliştirirler.

Metabolik sendromu olanlar aynı zamanda yüksek tansiyona, yüksek kolesterol‘ e ve glikoz hassasiyetine daha eğilimlidir. LDL(kötü) kolesterol, düşük yoğunluklu lipoproteinlerdir ve kolesterolü vücutta dolaştırmak için tasarlanmışlardır. Ancak, çok fazla LDL, damarlara zarar vererek sizi kalp hastalıklarına açık hâle getirebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları