Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Ölçülü Beslenme

Bu yazı 30 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İnsan sağlığını tetikleyen faktörler  arasında dengesiz beslenme ilk sırayı alır. Uzmanlar iyi beslen mutlu yaşa sözünü boşa sarfetmiyorlar. Bir bildikleri var ki beslenmenin bu kadar üzerine düşüyorlar. Zayıflamak için sıkı bir diyete giren kişilerin kendilerine eziyet etmeleri ve vücudun dengesini bozmaları gerçekten üzücü bir duurmdur.

Ancak fx15 kapsülleri ile bu dengeyi kurabilirsiniz. İstediğiniz herşeyden yeterki kadar yeyip ve fx15 hapını kullandığınızda kilo probleminiz ortadan kalkar. Huzurlu şekilde zayıflamayı başaracaksınız. Fazla kilolardan kurtulmak için mutlaka beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz.

Fx15 hapının vücuttaki yağlara inanılmaz etkisi vardır. Zayıflama hapı fx15 kendinizi tok hissetmenize yardımcı olur ve kilo vermenizi hızlandırır. Alkolün en sağlıklı türü kırmızı şaraptır. Alkol içeriğinden ileri gelen kardiyovasküler faydalarının yanı sıra resveratrol, quercetin ve kateşin gibi polifenolik flavonoidler içermektedir. Üzümün kabuğunda bulunan bu maddeler antioksidan etkide bulunmaktadır. Flavonoidlerin kanser ve alzheimer gibi hastalıklarla mücadele ettiğine inanılmasının dışında son çalışmalar resveratrolüölçülü beslenmen özellikle obezite ile mücadele ettiğini ve yavairş yaşlanmayı sağladığını göstermektedir.

Bütün bu olumlu araştırmalara rağmen uzmanlar, ölçülü alkol tüketmenin daha iyi bir sağlığın bir sebebi mi yoksa sağlıklı insanların bir alışkanlığı mı olduğu konusunda emin değiller. Ve iyi bir şeyden çok fazla elde etmek kolaydır.

Dietary Guidelines for Americans (Amerikalılar için beslenme rehberi) ölçülü şarap içmeyi kadınlar için her gün bir kadeh, erkekler içinse günde iki kadeh olarak tanımlamıştır. (“Bir kadeh” 360 mi bira, 150 mi şarap ya da 4,5 mi 80 derecelik damıtılmış alkollü içkiye eşittir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları