Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Partikül Yapıları ve Fx15 Etkileri

Bu yazı 12 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapı ancak yurtdışındaki araştırmacıların elinde total anlamda partikül yapılarının tümünün lipit içeriğinin azaldığını gösteren genel bir matematiksel formülleri yok. Çünkü tek bir lipoprotein türünün (LDL) araştırılması, bu partikülün küçüldüğünün gösterilmesi sorunu tümüyle çözmüyor. Ellerinde genel bir matematiksel formül olsa, anlayabilseler, bütün partiküller üzerindeki kolesterolün göreceli yüksekliğini bu araştırmacılar da görebilirlerdi.

Bizim ise partikül yapılarında bulunan çeşitli molekülleri bir denklemde toplayan, kolesterolün kanda göreceli olarak yükseldiğini gösteren bir matematiksel formülümüz var ama Türkiye’de formülü dikkate alan araştırmacı ve bilim adamı sayısı yok denecek kadar az!

Fx15 kapsül ile partiküllerin yapısal bileşenleri dikkate alındığında kolesterol tamamıyla göreceli ve yağlar partikül bazında yeterli değil! Dolayısıyla hücrelerimiz kolesterolü kullanamadığı için, kaçınılmaz olarak hücre yüzeyleri ve hücre içinde de lipit açıkları oluşuyor.

Kolesterol yüksekliği konusunda suçlanan karaciğer anabolik açıdan tamamen masum. Fazla kolesterol sentezi bir yana, zavallı karaciğerimiz, bazılarının beğenmediği formüle göre bileşenleri eksik olan lipoproteinler üretiyor. Yani sağlıklı “tam yağlı” partiküller, lipoproteinler oluşturulamıyor bile.

Fx15 diyeti uygulayanlar da kanda tam yağlı eksiksiz partiküller oluştuğunu iddia eden akademisyenlere ise artık söyleyecek hiçbir şeyim yok. Onlara şimdiden akademik çalışmalarında başarılar dilerim!

Unutmayın ki, kolesterolünüzün göreceli olarak yüksek olmasına rağmen, steroid hormonlarınız kanda hızla azalır ve yaşlanma hızlanır. Kolesterolünüz yüksek olsa da anabolik ya da katabolik sorunlar nedeniyle kandaki kolesterol hiçbir şekilde hücrelerce kullanılamaz, birim olarak hücre içinde kolesterol molekülleri steroidler yeterli değildir!

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları