Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Planlı ve Programlı İncelme

Bu yazı 10 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fazla kiloardan kurtulmak için öncelikle dengeli beslenmeye önem vermelisiniz. Eğer diyet yapmaktan sakınıyorsanız fx15 zayıflama kapsülü ile kilo vereceksiniz. Forma girmenize yardımcı olan fx15 piyasada oldukca ismini duyurmaktadır. Fx15 zayıflama kapsülü sayesinde istediğiniz formaulaşırken daha dengeli kilo vereceksiniz. Fx15 kapsülleri ile kilo vermek oldukça kolaydır. Spor yapmadan sıkıntıya girmeden fx15 düzenli kullanarak kilo vereceksiniz.

Kilo vermek aslında düşünüldüğü gibi zor değildir yani normal şartlarda diyet ile zordur fakat fx15 zayıflama hapı ile bu mümkün değildir. yıllarda sporcular ve spor adamları arasında en yaygın olarak kabul gören ve kullanılan anabolizan androstendione (ki kısaltılmış olarak bu madde kullanıcıları arasında andro adı ile de geçerj’dur. Bu madde aslında testosteron olmamasına karşılık, alındığında vücudun testosteron üretmesini sağlamakta ve bu şekilde testosteron üretimini artırıcı etkide bulunmaktadır.

Ancak çok üzücüdür ki diğer anabolizanlar gibi çok sayıda ve ciddi yan etkisi olan bu maddeye avrupa ülkeleri izin verilmiş ve yasal yollardan piyasada satışa sunulmuştur. Bir ilaç veya katkı maddesine ruhsat verilmiş olması ve bu şekilde onaylanması çoğu bilinçsiz spor ve spor adamı adayı için teşvik edici olmuştur. Bunun doğal neticesi olarak ta en az diğer anabolizanlar kadar tehlikeli olan bu madde maalesef yaygın olarak kullanım alanı bulmaya başlamıştır.

Anabolizan steroidler yasal olamaz, insan sağlığı ve kas gelişimi için son derece tehlikelidir. Sağlık ve spor için uğraşan tüm bilinçli bireylerin yukarıdaki cümleyi akıldan çıkarmamaları gerekir. Kas gelişimini, kas hacmini ve yoğun eksersizin neden olduğu kas yıkımlaşmalarını kısa zamanda onarmasına karşılık anabolizan steroidlerin neden olduğu zararların sayısı ve ciddiyeti yararları yanında mukayese kabul etmeyecek kadar daha çoktur. Öncelikle bağımlılığa neden olurlar ve sadece bugün bilinen kadarı ile 70 kadar zararlı yan etkiye sahiptirler. 1980 rusya olimpiyatında zamanın sovyet takımından 25 kişi bu maddeleri kullandıklarından dolayı ölmüştür.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları