Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Potasyum Miktarı ve Fx Etkisi

Bu yazı 18 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Prostatit yani prostat bezinin iltihaplanması erkeklere özel sık rastlanan sağlık sorunlarından birisidir. Erkeklerde zayıflama düzenini de etkileyen bu sıkıntı konusunda erkek Fx15 kullanıcıları tarafından şikayetler dile getirilmektedir. Bunda özellikle çinko mineralinin yetersiz miktarı etken olmaktadır. Pek çok prostat büyümesi (hipertrofisi) durumlarında da çinko yetmezliği söz konusu olabilmektedir. Daha doğrusu çinko yönünden takviye yapılması ve bu mineralin yeterli miktarlarda alınması ile erkeklerde prostat büyümesi derostat iltihaplanması riski de önemli ölçüde azalmış olacaktır.

Bazı kadınlar gece terlemesi şikayetlerine karşılık progesteron krem kullanmakta ve bu uygulama ile gece terlemesi şikayetlerinin azaldığını belirtmektedirler. Aslında progesteron kremleri ve bu kremlerin deriden geçerek progesteron veya ilişkili hormon metabolizmasına etkimesi ile bu terleme sorunu çözümlenmemektedir. Fx 15 etkilerini azaltabilen bu konuda önleminizi alınız. Bu tür kremler içerdikleri progesterondan ziyade çinko ve potasyum’u ile gece terlemesini engellemektedir. Bu minerallerin vücuda alınması ile vücutta sodyum alıkonmakta ve dışarı ter verilmemektedir. Aslında progesteron yerine potasyum ve çinko içeren tablet veya gıdalarla da aynı etki sağlanabilir.

Potasyum miktarının etkilediği diğer bir sağlık kriteri de kolesteroldür. Düşük potasyum miktarı kolesterol miktarının da düşük olmasını sağlar. Bu da fx etkisi için faydalıdır. Yani vücuda fazla potasyum alarak zayıflamaya çalışırken hem hipoglisemi’ye girebiliyorsunuz ve sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebiliyorsunuz hem de kolesterol miktarının artışına sebep olarak kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskinizi artırmış oluyorsunuz. Çinkomun az miktarda alınmasına gelince, bu durumda ise düşük trigliserid miktarı söz konusu olmaktadır.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları