Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Potasyum ve Fx15

Bu yazı 10 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

potasyum ve fx15Milyarlarca hücremiz olduğunu, onların her saniye bu pompa vasıtasıyla haberleşip görevlerini yerine getirdiğini hatırlatırsak, bu enerjinin nereye gittiğini kavrayabiliriz. Laboratuvar testlerinde “elektrolitler” bölümünün karşısında sodyum, potasyum ve klor yazar. Na,  K, Cl elektrik akımının sağlanmasına sebep olan elementlerdir.

Fx15 kapsüllerini kullanarak kısa zamanda zayıflamayı başarabilirsiniz. Fx15 desteği ile kısa zamanda zayıflarken kendinizi daha sağlıklı ve formda hissedeceksiniz. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye özen göstermelisiniz. Fx15 kapsüllerinin desteği ile sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız. Mutlaka denemelisiniz. Aşırı kiloya bağlı sağlık sorunları yaşamamak için fx15 kullanmanızı öneriyoruz.

Her hücrede bulunan sodyum potasyum pompası bir tür elektrikli pompadır. Bu pompa çalışmazsa diğer sistemler de çalışmaz, örneğin kalp ânında durur. Sodyum potasyum dengesi sayesinde hücrenin içi ve dışı arasında bir konsantrasyon farkı olur.

Dışarıdaki sodyumlarla içerideki potasyumların miktarlan belli bir dengede tutulur. Bu denge sebebiyle, hücrenin içindeki pek çok hayati madde hücrenin dışına kaçamaz. Hücre dışındaki sıvıların fazlası da hücre içine sızamaz. Sodyum ve potasyum, hücrenin içini dışandan ayırır, iki ayrı kompartıman oluşturur.

Bu kompartımanların elektriksel farkı dengeyi sağlar . Her hücrenin içinde ve dışında elektriksel voltaj farkı vardır. Hücre, hayatı için gerekli olan DNA, protein, su gibi neyi varsa bunları dışarı kaçmaktan korumalıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları