Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Proteinler ve Fx15 Zayıflama

Bu yazı 03 Haziran 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Az proteinle beslenmenin yararlı olmasının birden fazla yolu (mekanizması) olduğunu bulmamız çok şaşırtıcıydı.Az proteinle beslenme Fx15 diyetlerinde dikkat edilmesi gereken bir hususdur. Bu Hindistanlı araştırmacıların sonuçlarına büyük ölçüde değer kattı. Ayrıca biyolojik etkilerin, çoğu kez tekli reaksiyonlar vasıtasıyla etkili olduğu tanımlanmasına rağmen, çok sayıda çeşitli eşzamanlı reaksiyonlar vasıtasıyla, büyük olasılıkla son derece bütünleşmiş ve planlanmış bir tarzda hareket ederek çalışmasının daha olası olduğu izlenimini uyandırıyordu. Bu birinin bir şekilde bertaraf edilmesi olasılığına karşı, vücudun birçok yedek sistemi olduğu anlamına mı geliyordu? Araştırmanın izleyen yıllarda gözler önüne serdiği gibi, bu tezin doğruluğu gitgide apaçık hâle geliyordu.

Kapsamlı araştırmamızda bir fikir öne çıkıyordu: Az protein alımı çarpıcı biçimde tümör başlangıcını azaltıyordu. Bu bulgunun doğruluğu iyi bir şekilde kanıtlanmasına rağmen, birçok insan için muazzam ölçüde kışkırtıcı olacaktı.Çimenlik benzetmesine geri dönecek olursak, çim tohumlarını toprağa ekmek başlangıç süreciydi. Birtakım deneyler sonucunda, ekme sırasında, az proteinli beslenmenin “kanserli” çimenliğimizdeki tohum sayısını azaltabileceğini bulduk. Bu inanılmaz bir bulguydu fakat daha fazlasını yapmamız gerekiyordu. Merak ettik: Kanserin ilerleme sürecinde, çok önemli geri çevrilebilir aşamasında ne oluyor? Az protein alımının başlangıç aşamasında elde edilen faydaları, ilerleme aşamasında da devam ediyor mu?Obezitenin ilerleme sürecinde Fx15 form hapı kullanımı önceden uygulanmalıdır.

Gerçeği söylemek gerekirse, zaman ve para nedeniyle kanserin bu aşamasını çalışmak zordu. Tümör gelişmesi tamamlanana kadar, fareleri yaşatmak pahalı bir çalışmadır.Bu tarz deneylerin her biri iki yıldan uzun sürer (farelerin normal yaşam süresi) ve 100.000$’dan fazlasına mal olur (günümüzde daha çok para). Elimizdeki birçok soruyu yanıtlamak için tam tümör gelişimini çalışarak ilerleyemezdik; yoksa otuz beş yıl sonra hâlâ laboratuvarda olurdum!Bu gelişim aşamasında Fx15 önemli bir yere sahiptir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları