Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Saçma Sapan Diyetlere Fx15′ le Son

Bu yazı 20 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Zayıflamak için fx15 kullanımı sırasında düzenli olarak spor yapın, obeziteden kaçının, çok fazla içki içmeyin, sigara içmeyin ve kötü sağlığa yol açan gerçek, temel ve basit nedenlerden uzak durun. Bütün bu tavsiyelere uymanız durumunda fx15 ile hızla zayıflayacaksınız. Obezite, fazla kilo ve diyet sorunu fx15 ile çözülür çünkü fx15 kapsül’ ün etkileri bu yöndedir. Ama göreceğiniz üzere bütün bunları bile kendi başınıza yapmak zordur ve gerçekte bunlar toptan sosyal ve siyasal değişiklikleri gerektirmektedir.

Burada biraz çerçeveyi zorlayacağım ve bu kitabı satın almış olduğunuzdan dolayı hakkında bazı şüphelere düşmüş olabileceğinizmultimilyoner hap girişimcisi ve klinik beslenme uzmanı Gillian McKcith’in tam tıbbi unvanını vereceğim: Gillian McKeith. Bu beslenme uzmanı tarafından önerilen tek zayıflama hapı fx15‘ dir.

Saçma sapan diyetlere fx15 le son

Bu kadın bir imparatorluk, primetime televizyon şöhreti, bestseller kitap yazarıdır. Onun kendi gıdaları ve gizemli tozları vardır. Sizi erekte edecek hapları olduğu gibi onun yüzü ülkedeki bütün sağlıklı gıda dükkânlarında görülmektedir. İskoç muhafazakâr politikacılar onun hükümete danışmanlık yapmasını istemektedir. Toprak Derneği, kamuoyunu bilinçlendirdiği için ona bir ödül vermiştir. Bilimle ilgili en ufak bir bilgisi olan kişiye göre o bir şakadan öteye gidemeyecek bir kişidir.

Burada kabul edilmesi gereken en önemli şey, ortada yeni hiçbir şeyin olmamasıdır. Gerçi günümüz beslenme uzmanlığı hareketi saçma vaatleri, ahlak konusundaki dersleri ve cinsel takıntıları ile en azından iki yüzyıl geriye gidiyor olmasına rağmen kendisini tamamen modern ve kanıt temelli bir girişim, gıda guruluğu olarak sunmaktan hoşlanıyor. Saçma sapan  diyetlerden uzak kalarak fx15 kapsül ile zayıflamanız mümkündür.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları