Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Sağlığınızı Bozacak Diyetlerden Uzak Durun

Bu yazı 16 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Antibiotiklerle saklama işlenmiş besin satın alırken dikkat edilecek hususlar Etikette, kutunun içindekilerin türü, miktarı.yapılış (üretim) veya son kullanma tarihi, zararlı olmadığına dair ilgili Bakanlığın izni bulunmalıdır. Kutunun içinde, özelliğini bilmediğimiz kimyasal öğelerden kuşkulanırsak, o besini satın almayız veya halk sağlığı laboratuvarlarında analizini isteriz.

Sağlığınıza etki gösterecek dengesiz beslenme alışkanlıklarınızdan vazgeçip fx15 kapsüllerini denemeye başlamalısınız. Fx15 kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Obezite yada şişmanlık riskini kesinlikle fx15 sayesinde aşacaksınız. Fx15 zayıflama hapları ile kısa sürede forma girmak mümkündür.

Kutunun üzerindeki etiketten günlük besin değeri ihtiyacı‘ nı da öğrenmemiz mümkündür. Böylece, satın alınan şeyin gerçek değeri öğrenilmiş olur. İşlenmiş  yiyeceklerin “vitaminli” diye değerlendirilebilmesi için, bir porsiyonundan o vitamine olan günlük gereksinimin 1/6’ sının karşılanması gerekir.

Besin hazırlanırken ve saklanırken vitamin değerini kaybedebilir. Bu bakımdan, “vitaminli” diye belirtilen bir besinin bir porsiyonunda, hangi vitaminler   ne miktarlarda bulunduğu ve hangi tarihe kadar bunun geçerli olduğunun etiket üzerinde belirtilmiş olması gerekir. Günü geçmiş besinler bozulmuş olabileceklerinden satın alınmaz.

Sağlıklı ve dengeli bir şekilde fx15 hapını kullandığınız anda faydasını kullanır kullanmaz farkedeceksiniz. İstediğiniz hedefe fx15 sayesinde hemen geleceksiniz. Diyetsiz ve sporsuz başaracaksınız.

İşlenmiş besinlerin pazarlanmasında paketleme çok önemlidir. Paketlemede kullanılan malzemelerin başlıcaları; cam, teneke, plastik, kağıt, karton ve alüminyumdur. Bunların birkaçının bileşimiyle ambalajlar yapılabilmektedir. Paket malzemesiyle besin arasında olumsuz etkileşim olmamalıdır. Gıda kodeksine aykırı paketleme malzemeleri sağlık bozucu olabilir. İlgili Bakanlığın izniyle yapılan plastik ambalajlar ancak bir kez kullanılır. Teneke ambalajların içi iyi astarlanmalıdır. En iyisi camdır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları