Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Sağlıklı Zayıflamanın Yolu

Bu yazı 12 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Tüm hastalıklardaki ortak nokta: Ototoksikasyon = Asitlenme basit bir kimya bilgisi: Asitler alkali ile yok olur. Alkali asidin zıddıdır. Alkali olmanın en kısa yolu, alkali beslenmektir. Her gün sağlığımızı korumak ve hastalıklarımızı iyileştirmek için beslenmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan yeni bilgilere ulaşıyoruz. Kilo kontrolüne ve sağlığına önem verenler fx15 kapsüllerini kullanmalıdır. Fx15 kapsüllerinin desteğini alarak düzgün fiziğe kavuşabilirsiniz.

Örneğin sacede birkaç on yıl önce amerikan kanser derneği ve amerikan kalp derneği, kanserle, kalp hastalıkları ve diyet arasında bir bağlantı olduğundan çok az bahsediyordu. Bugün artık pek çok sağlık kuruluşu, günde en az beş kere taze sebze, meyve yenmesini öneriyor.

Meyvelerle beraber fx15 haplarını kullandığınızda hem kansere karşı önlem almış olursunuz hemde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Fx15 kapsülleri ile vücudunuzdaki su ve toksinler dışarı kolaylıkla atılır.

Çünkü beslensağlıklı zayıflamanın yolumeyle sağlıklı olmak arasındaki bağlantı çok net şekilde biliniyor. Sebze ve meyvenin sağlığa katkısının neden bu kadar büyük olduğunu hiç düşündünüz mü? En basit açıklama şudur: Sebzeler vücudu alkali yapar ve bu şekilde hastalıklardan korurlar. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Hem sağlık hem de hastalık hücrelerin içinde başlar.

Vücudun bütün reaksiyonlan hücre seviyesinde olur. Bir biyokimya uzmanı olarak ben de vücuttaki olayları hücre düzeyinde incelerim. İster kalp hücresi, ister böbrek, ister cilt hücresi olsun tüm hücreler benzer şekilde çalışır, benzer sebeplerle tahrip olurlar. İnsan vücudundaki tüm kimyasal reaksiyonlar biyokimyanın alanına girer.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları