Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Sakıncalı Diyetlere Fx15 Sayesinde Son Verin!

Bu yazı 23 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sizlere zarar veren diyetleri hayatınızdan çıkarın ve sağlıklı hayat sürmenin tadını çıkarmalısınız. Her zaman diyet yapar ve sğalıklı olmaya çalışırken nerdeyse hastalığın eşiğinden dönmüşünüzdür.

Yalan yanlış diyetler söylemek istediğimiz şu ki sağlığınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Bunun için öncelikle yapmanız gereken hangi zayıflama hapının size iyi geleceğidir.

Yani fx15 zayıflama hapı ile kilo vermeniz mümkündür. En sağlıklı biçimde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Farklılık yaratıp daha sağlıklı görünmek istiyorsanız kesinlikle uyarılarımızı dikkate elmanızda fayda vardır diye düşünüyoruz.

Geçenlerde bir kullanıcımızızdan dinlediğimiz yoruma göre fx15 hapı sayesinde tam tamına 20 kilo verdiğiniz ve sağlığınında gayet iyi olduğunu söylemesi bizi ciddi anlamda mutlu etmiştir. Bu kadar işe yaraması bizleride mutlu etmektedir. Fx15 kapsülleri gerçekten iyi derecede işe yaramaktadır. Günlük yaşantınızda düşük yağlı beslenme şekli önemlidir özellikle kilo vermede etkili olacağını söyleyebiliriz.

Minimum zararlı florid miktarı (skeletal florozise yol açabilecek dozaj), Ulusal Bilim Akademisi’ne göre, yirmi ila kırk yıl boyunca günde 5 miligramdır. Oysa floridli bölgelerde yaşayan insanlar, günde ortalama 6.6 miligram florid alırlar! Florid, öncelikli olarak hücre fonksiyonuna zarar veren, dolayısıyla hastalık ve ölümlere neden olan güçlü bir enzim zehiridir.

Floridli toplumlarda ölüm oranları daha yüksektir. 1978 yılında, yayınlanan bir araştırmaya göre “florid katılmış su kaynakları olan şehirlerdeki bu yüksek ölüm oranı, kazalar ve intiharlar dışındaki tüm ölüm kategorilerinde kendini göstermektedir.

Aynı şekilde, yeni araştırmalar, florid alımı ile alzheimer hastalığı arasında, alüminyum ve düşükdozda florid arasında meydana gelen bir reaksiyona bağlı olarak, bir bağlantı olduğunu tespit etti. Evlerde kullanılan filtrelerin bir çoğu bu toksini arındırmamaktadır. Ters ozmos kullanmanız ya da florid içermeyen şişe suyu almanız gerekir. İçme suyumuzdaki bir diğer toksin arseniktir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları