Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Şişmanlamayı Önleyici Fx15 Hapı

Bu yazı 06 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapı vücudumuzdaki yağları yakmaya yardımcı olurken hızlı şekilde düzgün fiziğe ulaşmamızıda sağlayacaktır. FX15 hapı ile kısa sürede zayıflamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Fx15 haplarının orjinal olmasına özen göstermelisiniz. Forma girmenize yardımcıdır.  Günümüzde az miktarda kafein alımına her hangi bir tepki söz konusu olmayıp, sporcular az miktarda kafeini rahatlıkla tüketebilmektedir. Ancak ergojenik etkinin sportif anlamda belirmeye, ortaya çıkmaya başladığı yani ciddi boyutlarda performans artışını sağlayan , örneğin 5-6 çay bardağı kahvenin eş değeri olan kafein miktarı saptanan sporcular ise karşılaşmalardan diskalifiye edilmektedir.

Aynı şekilde kafein tabletlerinden biri olan , ticari ismiyle vivarin’den 4 tablet alınması saptandığı takdirde sporcu diskalifiye edilmektedir. Sinir sistemi uyarıcısı olarak kafein; Kafein sinir sistemini doğrudan uyararak dışarıdan gelen bir tepkiye karşı vücudun daha erken reaksiyon vermesini yani daha süratli cevap vermesini sağlar. Spor yapmadan diyet yapmadan zayıflamanın sadece fx15 haplarıyla olduğunu belirtmek isteriz. Orjinal fx15 zayıflama hapı olmasına özen göstermelisiniz. Düzenli kullanımında inanılmaz fayda gösterecektir.

Kafeinin sinir sistemi üzerindeki bu uyarıcı etkisi karbonhidratlarla yani şeker ve türevleri ile birlikte alındığında daha belirgindir. Zaten kafein çoğu kez şekerli içeceklerle beraber alındığından, kafeinin bu sinirsel uyarımı da kendiliğinden gerçekleşmiş olur. 200 mg yani yaklaşık iki çay bardağı kahve içimi sinirsel uyarcı olarak yeterli olmaktadır. Kilo vermede etkili bitkisel fx15 ve gösterdiği etkiler sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız.

Buna karşılık 400 mg aşırı duyarlılık yaparak sağlığı olumsuz etkiler. Aşırı stres, gerginlik, hassasiyet ve tedirginlik fazla alındığında beliren bu tür olumsuz itkilerdendir. Kafein ve Egzersiz kafein’in yukarıda değinilen fizyolojik etkisi özellikle de adrenalin şslgıianmneden olması ve bunu takiben kan akımını hızlandırması, yağ ve karbonhidrat yıkımlanmasını artırarak enerji üretimini ârtjfması bu maddenin performans artırıcı etkisini ortaya koymaktadır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları