Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Şişmanlık ve Tehlikesi

Bu yazı 14 Haziran 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Hayatınız boyunca zayıf ve güzel bir fiziğe sahip olarak yaşamak istiyorsanız, doğru yiyecekleri ve doğru egzersizleri yapmalısınız. Aynı zamanda doğru zayıflama haplarını kullanmalısınız. Sizin için en ideal zayıflama hapı olan fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Fx15 kapsüllerinin desteği ile zayıflamayı hızlandırabilirsiniz.

Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara sadece fx15 kapsülleri yardımcı olur. Fx15 kapsülleri sayesinde yıllarca zayıf kalmayı ve sağlıklı yaşamayı başarabilirsiniz.  Şişmanlığın zararlarını az çok hepimiz biliyoruz bu yüzden biran önce kilolardan kurtulmanıj yollarını bulmalısınız.

Fazla kiloya bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak fx15 kullanırsanız böyle bir sorun ortadan kalkar. Kendini beğenmişlik şişmanlık zihinsel durgunluk, fazla mukoza, kanbasımı ve uyku hali. Kapha kişilerine bahşedilmiş olan doyum ve mutluluk özelliklerini vata ve Pitta kişileri tatiı yemek yoluyla elde etmek zorundadırlar. Fakat herhangi bir kapha dengesizliği durumunda tatlı yiyecekler kesilmeli ya da azaltılmalıdır.şişmanlık ve tehlikesi

Sadece bal bu kuralın dışında kalır; Kapha’ yı dengelemek için herhangi bir diğer yiyecekten daha iyidir. Tuzlu tuzlu yiyeceklenKapha ve Pittayı arttınr, vatayı düşürür. Tuz, hem pitta’ yı hem de kapha’ yı artünr.

Pitta’ nın işlevi olan sindirimi harekete geçirir, yiyeceğe tat verir, iştahı artünr ve tükürük ile mide özsulannın salgılanmasını başla tır. Tuz pitta gibi sıcaktır. Sindirim ile ilgili bütün işlevler bedeni ısıtir. Fakat aşın tuz diğer tatlan basünr ve hiçbirşelin tadını alamazsınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları