Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Size Uygun Fx15 Kullanımı

Bu yazı 24 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Belirli katkı maddelerini diyetimizden çıkardığımız takdirde ne olur? Bu maddeleri aynı zamanda fx15 diyetlerinden de uzak tutun. 1986 yılında, International Journal of Biosocial Research’de yayınlanan bir araştırma bu soruyu yanıtladı. 1979 ve 1983 yılları arasında, New York City devlet okulları, bir milyondan fazla çocuğa dağıtılan öğlen yemeklerinden renklendiricileri ve aromaları yavaş yavaş çıkardı. Aynı süre içinde, başka hiçbir değişiklik yapılmadan, çocukların akademik performansları yükselişe geçti. Bu maddeler fx15 diyetinize zarar verebilir.

New York City okulları, Amerikan tarihinde, herhangi bir okul bölgesinde akademik performansta ölçülen en yüksek dört yıllık artışı gösterdi. Böyle bir yükseliş mümkün mü? Katkı maddeleri toksiktir ve hücreleri zehirlerler. Hücreleri zehirlemeyi kestiğinizde, sağlık gelişir.

Size uygun fx15 kullanımıBeyin hücrelerinin sağlığı geliştikçe, düşünme, öğrenme ve hatırlama becerileriniz de artar. Günümüzdeki akademik performans kalitesinin önemli bir faktörü, gençlerimizin gelişmekte olan zihinlerindeki toksik maruziyettir. Ne yazık ki, geleneksel gıda tedarikçilerinden gelen politik baskı sebebiyle deney sona erdiğinde, New York City okulları da “normal” gıdalara döndüler ve bu sıra dışı yükseliş kayboldu.

İşlenmiş gıdalarda, etiketlerde göremeyeceğiniz bir başka risk de toksik kimyasal kalıntılardır. İşlenmiş gıdaları fx15 form hapı ile beraber tüketmekden kaçının. Üretici bu kimyasalları kasıtlı olarak eklemez, ama neredeyse tüm ticari gıdalar bu maddeleri içerirler. Bu maddeleri üretici eklememişse, etikete yazmasına da gerek yoktur. Kimyasal kalıntılar, endüstriyel kimyasal ve pestisit kalıntıları, herbisitler, fungisitler, suni olgunlaştırıcı maddeler, hormonlar, diğer hayvansal ilaçlar ye paketleme materyalleri gibi pek çok farklı kaynaktan gelebilirler. Bu maddelerin tamamı fx15 kullananlar için tehdit oluşturmaktadır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları