Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Stres Kaynaklı Kilo Artışı

Bu yazı 28 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İnsanların stres karşısındaki tutumları ve stresle başa çıkma şekilleri, stresin beden ve zihin sağlıklarına etkilerinin de belirleyicisidir, insanların stresin sağlıkları üzerinde yaratacağı olumsuz etkiler konusunda bilinçlendirilmesi ve bunun olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak teknikleri öğretmek de beden/zihin tıbbının ilgilendiği önemli bir alandır. Stres kaynaklı kilo alımları için fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Stres, sempatik sinir sisteminin fazla uyarılmasıyla ortaya çıkar. Bedenin stres karşısında verdiği cevap, kortizol, DHEA (dehidroepiandrosteron) gibi adrenal stres hormonları salgılamaktır. Bu stres hormonları güçlü kimyasallardır. Stres hormonlarının neden olduğu kilo artışları için fx15 diyet hapı kullanmak gerekir.

Bedenin strese ve dolayısıyla bu hormonlara devamlı maruz kalması durumunda beden direnci düşecek ve beden hastalıklara yatkın hale Stres kaynaklı kilo artışıgelecektir. Kronikleşen stres tansiyonu yükseltir, beyin kimyasını, sindirimi, metabolik ve immun fonksiyonlarını bozar. Stresle birlikte gelişen yüksek kortizol düzeyleri Alzheimer, diyabet, kalp hastalıkları ve belli kanser çeşitlerine yakalanma riskini artırır. Yeri gelmişken belirtelim diyabet hastaları fx15 kapsül kullanamazlar.

Stres ayrıca bedenin şeker regülasyonu fonksiyonunu bozar. Kronik stres altındaki bir bedende acil enerji için kan seviyesi düzeyi de devamlı yükselir. Bu da obezite ve tip 2 diyabete davetiye çıkartır. Bunların dışında kronik stres, beyindeki hafızayla ilişkili nöronlar için toksik bir madde olan kortizol düzeyini artırarak hafıza kaybına neden olur, depresyonu tetikler ve erken yaşlanmaya neden olur. Stressiz bir zayıflama için fx15 hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları