Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Süper Diyer Boyu ve Fx15 Etkisi

Bu yazı 09 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsül diyet yiyecekleri bile süper boy oldu. Lean Cuisine, “Hearty Portions” adında, fazladan 100 kalorili bir dondurulmuş akşam yemeği çıkardı. Weight Watchers ise, aynı fiyattan daha büyük porsiyon Smart Ones’ı piyasaya sürdü.

Müşteriler, Chicago’nun 180 km güneyindeki küçük bir mahalle marketinin 2. koridoruna girdiklerinde karşılarına iki tip besin takviyesinin ücretsiz numuneleri çıktı ürünlerden birinin üzerinde sağlıkla ilgili açıklamalar varken, diğerinde yoktu.

Fx15 zayıflama hapı aslında bu besin takviyeleri tamamen aynıydı, sadece etiketleri farklıydı. Her ikisi de üzeri siyah harflerle yazılmış sarı ambalaja sahipti, ama bazı ambalajlarda bu besin takviyesinin soya içerdiği ve kalp hastalıkları riskini azaltmaya yardımcı olduğu iddia ediliyordu.

Fx15 diyeti müşterilere üzerinde sağlıkla ilgili etiket olan besin takviyeleri verildiğinde, bunların sadece kalp hastalıkları riskini azaltmakla kalmayıp, diğer hastalıkların diyabet ve kanser dahil riskini de azalttığına inandılar. Hatta bazıları, söz konusu ürünün diğer yiyeceklerin verdiği zararı onarabileceğini bile söyledi abur cuburun panzehiri. Küçük bir sağlık Önermesi, insanların bu besin takviyesini olduğundan çok daha sağlıklı sanmasına sebep olarak, ürünün etrafında hemen ayla etkisi yaratmıştı.

Tamam, farklı ambalajlama fikirlerini test eden PowerBar şirketi değil, benim Laboratuarımda ve bizi ilgilendiren şey soya değil, insanların işlevsel gıdaların geneli etrafında oluşturdukları sağlık haleleriydi. İşlevsel gıdalar, besin değerlerinin peşinde sağlıkla ilgili faydalar sunan yiyeceklerdir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları