Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Temel Yağ Asitleri ve Fx15

Bu yazı 27 Ocak 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Her gün mutlaka, doğal olarak yiyeceklerle ya da gıda desteği olarak alınması gerekmektedir. Bu gıda destekleri ile beraber fx15 kapsül kullanabilirsiniz. Günde 13 gr saf Omega 3 kapsülü rahatlıkla tüketilebilir. Bu takviyelerle beraber fx15 diyet hapı kullanmadan önce doktorunuza danışın. Amerikan Kalp Derneği günde 3 gr Omega 3 kullanan yüksek tansiyonlu kişilerin, büyük ve küçük tansiyonlarında 13 mmHg kadar düşüş meydana geldiğini bildirmiştir. Bu nedenle yüksek tansiyon tedavilerinde ek olarak önerilmektedir.

Balıklar, özellikle de soğuk deniz balıkları da omega 3 içeriği bakımından oldukça zengindir. Örnek verecek olursak, Kuzey Denizi uskumrusunun 100 gramında, 2,5 gr kadar Omega 3 bulunur. Bütün bir uskumrunun ağırlığı 200-300 gr kadar olduğuna göre, bu balığı tüketen bir kişi 57 gr kadar son derece sağlıklı olan Omega 3 tüketecektir. Omega 3 takviyeleri fx15 kapsül ile beraber rahatlıkla kullanılabilir.

(Norveç uskumruları ülkemizde yanlış olarak ‘Norveç palamutu’ diye pazarlanmaktadır.) Bizim ülkemizin denizlerinde yetişen palamut,Temel yağ asitleri ve fx15 hamsi ve sardalyaların doğal Omega 3 içeriği de son derece önemlidir. Yağlı balık dediğimiz balıkların yağları, temel yağ olan Omega 3 yağlarıdır.

Omega 6 yağlarını ise (ister istemez vücudumuza fazla miktarda girdiğinden) mümkün olduğu kadar az kullanmaya gayret göstermeliyiz. Ancak bu şekilde hücre zarlarımızda bulunan omega 3/omega 6 oranının sağlıklı düzeylere ulaşmasını sağlayabiliriz. Bu oran fx15 kullanımı sırasında da değişmemelidir.

Yukarıda saymış olduğumuz dejeneratif hastalıklarla ilgili bilimsel birçok çalışmada, hücre zarlarında Omega3 yağlarının düşük miktarda bulunduğu, Omega3 un yerini Omega6 ve trans yağların işgal etmiş olduğu gösterilmiştir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları