Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Tok Kalmak İçin Fx15

Bu yazı 17 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Diyet’ te başarılı olmanızı sağlayacak öğünleri, tarifleri ve stratejileri açıklamadan önce, şu beslenme prensibini zihninize kazımanızı istiyoruz: Beslenme sadece kaloriyle ilgili değildir, tok kalmakla ilgilidir. Fx15′ in tok tutma gücü bu aşamada ön plana çıkmaktadır. Diyet ve Fx15 mükemmel ikililerdir. Bu programın anahtarı, besin açısından zengin yiyecekler yemek, zararlı olanlardan uzak durmak ve vücudunuzun tokluk konusundaki işaretlerini gerektiği zaman yemeyi bırakmak için kullanmaktır.

Size kendinizi tok hissettirecek olan yiyecekler yemek önemlidir; ideal kilonuza ulaşabilmeniz ve onu koruyabilmeniz için “kendini iyi hissettiren” yiyecekler de öyle. Bunu söylemişken, bazılarınızın matematik / ölçü / kalori birliğinin üyeleri olduğunuzu biliyoruz, dolayısıyla rakam seven tarafınıza bir an için teslim olacağız.

Bu diyeti ve porsiyon büyüklüklerini, metabolizma ritmi 1,700 kalori olan bir kişiye dayanarak belirledik. Yani, normal süreç ve faaliyetlerle günde 1,700 kalori yakan bir kişi, kilosunu korumak için bu yemekleri yiyebilir. Kilo vermek için, bu kişi – örneğin – akşam yemeğinde biraz daha küçük porsiyonlar yemelidir. Eğer günde 2,000 kalori yakıyorsanız, bu porsiyon büyüklüğünü kullanarak kilo verebilirsiniz ama günde sadece 1,400 kalori yakıyorsanız, yaktığınızdan daha fazla kalori alırsınız. Fx15 ile yaklaşık kilo sabitleme noktanızı bulmak için, dinlenme anındaki metabolizma ritminizi bulun ve fiziksel faaliyetlerinizi ekleyin.

Dinlenme anındaki metabolizma ritmini hesaplamanın kolay bir yolu. hedeflediğiniz kilonun iki katını 8 ile çarpmak ve bulduğunuz sonuca 200 eklemektir ama bu çok değişkendir, dolayısıyla gerçek metabolizma ritminizi ölçmek isteyen biri çıkarsa, teklifin üzerine atlayın.

Fiziksel egzersizlerde yaktığınız kaloriyi hesaplamak için, yürüme sürenizi (dakika üzerinden) 4, kardiyovasküler ve güç egzersizi sürelerinizi (başkalarını izlediğiniz süreleri katmıyoruz) 8 ile çarpın. 30 dakika yürüyüş ve 25 dakikalık güç veya kardiyovasküler egzersizi için yaklaşık 300 kalori yakarsınız. Bir diğer önemli konu da egzersizle birlikte orjinal Fx15′ in net etki gösterebildiğidir. Fx15 satışı yapan her sitede orjinal ürün satmamaktadır. Eğer kullandığınız makinelerin üzerinde böyle bir gösterge varsa, kardiyovasküler makinelerin kalori sayımına da bakabilirsiniz.

Fx15 yorumları