Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Uygun Diyet ve Besin Destekleri

Bu yazı 09 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sağlıklı ve başarılı şekilde kilo vermek için öncelikle sağlıklı gıdalara yönelmek en doğrusudur. Fazla kilo derdiniz varsa öncelikle düzenli beslenmelisiniz. Ayırca fx15 kapsülü ile yardım alabilirsiniz. Yaklaşık döllenmiş insan embriyosunun %60’ı canlı değildir ve gebeliğin 12. Haftasından öteye yaşamını sürdüremez. Gen bozukluğu olanların çoğu düşük ve ölü doğumlarla dünyaya gelmeden yok olmaktadırlar. Bu nedenle toplumda besin öğeleri gereksinmeleri farklı genotiplerin oranı düşüktür.

Fazla kiloları yüzünden birçok kişi psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Fakat bu psikolojik sorunları fx15 ve psikolojik tedaviler sonucunda çözebileceğinizi belirtelim. Aksi taktirde ciddi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Dengesiz beslenme sonucunda neler olacağını tahmin bile edemezsiniz. Fakat fx15 kullanarak kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Sağlıklı yaşam sürebilirsiniz.

Toplum için önerilen besin öğeleri alım düzeyleri bazı genotipler için yetersiz, bazıları için aşırı olabilir. Örneğin, optimal folik asit gereksinmesi genetik alt gruplar arasında farklılık gösterir. Ancak öneriler genelde asgari gereksinmeye bireysel farklılıklar eklenerek yapıldığından ve önerilen miktarlar üst alım düzeyini aşmadığından toplumdaki bireylerin çoğunluğunun gereksinmesine uygundur.

Örneğin, toplumdaki bireylerin bir bölümü için günlük 200 mikrogram folik asit alımı yeterliyken, gereksinmesi yüksek genotipler de düşürülerek 400 mikrogram alım önerilmektedir. Günlük 1 mg’a kadar folik asit alımı toksik etki göstermekdiğinden önerilen yüksek miktar, gereksinmesi düşük alt gruplar için sakıncalı olmaz. Besin öğeleri, genom ekspresyonunu modifıye etmek ve yararlı olması için dayanaklılığını artırmada etkili ajanlar olabilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları