Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Uyku Düzeni ve Zayıflama Arasındaki Bağ

Bu yazı 21 Ekim 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Uyumak için en uygun zaman gece saat ondan öncedir; yani ikinci devre tekrarlanmadan önce. Aksi halde yeniden acıkırız ve buzdolabına doğru çekiliriz. Ancak bedenimizdeki organların da bir çalışma programı vardır. Sindirim organları sabah ve öğleden sonra etkindir. Bu nedenle Fx15 zayıflama ilacı kullanılması için en uygun zaman günün erken saatleridir. Akşam ve gece ise boşaltım organlarımız görevlerini yaparlar.

Organlarımızın bu programı gece yemek yememiz halinde bozulur. Sindirim organları, boşaltım organlarına gerekli olan enerjinin bir kısmını alır. Böyle olduğu halde, sindirim tam anlamıyla yapılamaz ve sümüksü madde, toksin ve yağ birikimleri meydana gelir. Gece yemek yemek karaciğer ve böbrek taşlarına, uykusuzluğa, bağışıklık sisteminin güçten düşmesine ve sinirsel rahatsızlıklara yol açmanın emin bir yoludur. Doğanın yasalarına saygıda kusur etmek, yaşamsal işlevlerin zayıflaması ve kronik hastalıklar (kalp hastalıkları, dolaşım, karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları) biçiminde cezasını bulur. Vücudunuza yapılan her hata mutlaka size geri döner bunu aklınızdan çıkarmayın.

Eğer gündelik faaliyetlerimiz için çok fazla enerji istiyorsak, üçüncü devre başlamadan önce (sabah saat altıdan önce) kalkmamız gerekir. İlk devrede uyanmak (sabah altı ile on arası) kendimizi bütün gün yorgun ve bezgin hissetmemize neden olur. Unutmayın, erken kalkan yol alır. Kalkar kalkmaz Fx15 sağlıklı zayıflama ilacınızı kullanın ve yaklaşık bir saat sonra kahvaltınızı yapın. Güne zinde başlayacak ve vücudunuzda biriken yağlardan kurtulmanın keyfini süreceksiniz.

Siz sevgili Fx15 kullanıcılarının daha sağlıklı bir şekilde zayıflamak için nelere ihtiyaç duyduğu hakkında bilgiler içeren yazılar paylaşmak bizim asıl amaçlarımızdan biridir. Bu nedenle her gün farklı bir konuda sizlerle elimizden geldiğince bilgiler paylaşacağız. Sağlıklı günler…

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları