Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Uzak Durmanız Gereken Yiyecekler

Bu yazı 14 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Oldukça fazla olan uzak durmanız gereken yiyeceklerin bir listesini yapmak yerine, Fx15 kullanıcıları için ben yiyebileceğiniz bazı yiyeceklerin listesini çıkaracağım. Öncelikle, eğer masaya çorba gelirse rahatlayabilirsiniz; çünkü çorba beyaz veya opak renkli değilse süt ürünü içermiyor demektir. İkinci olarak yiyebileceğiniz şey salatalardır (tabii ki süt ürünleri içermemek kaydıyla).

Genel anlamıyla, seçenekleriniz kremalı sos kullanılmamış et, pirinç ve sebze ile sınırlıdır. Bu tarz hafif yiyecekler sayesinde Fx etkisi konusunda başarı elde etmeniz yüksek olasılıktır. Bu demektir ki mönüye dikkatlice bakacaksınız, garsona tereyağı ve yumurtalı sos kullanılmamış yemek ısmarlayacaksınız; mesela biber soslu et gibi. Diğer bir seçenek ise biber soslu ceylan eti yemektir. Bu yemeğin içinde hiçbir süt ürünü yoktur.

Diğer bir seçeneğiniz ise yemek hazırlanırken beyaz sos kullanılmamasını garsondan rica etmenizdir ama, böyle bir ricaya lokanta personelinin nasıl bir tepki vereceğini bilemem. Birçok Fransız yemeğinin üzerinde bulunan krema ve tereyağı, yemek hazırlanırken de kullanılır. Bu durumda yemeğin sosunu yememek sizi kurtarmaz. Sonuç olarak mönünün en arka sayfasına göz atın ve lokantada Amerikan yemekleri bulunup bulunmadığına bakın.

Her şeyi göz önünde tutarsak, dışarıda yemek yemek rahatlatıcı ve eğlendiricidir ve de Fx15 Diyeti‘ nin bu konuda açıklanan kurallarına bağlı kalırsanız kilo alma kaygısı taşımanıza gerek kalmaz. Bir sonraki konuda diyetimizi, tatiller, partiler ve işte nasıl devam ettirebileceğimizi göreceğiz.

Etiketlemeler: , , , , , ,

Fx15 yorumları