Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Vitaminler ve Fx için Önemi

Bu yazı 22 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Amerikalıların yüzde 70′ inden fazlasının düzenli olarak vitamin ya da mineral tamamlayıcısı kullandığı tahmin edilmektedir. Çoğu Amerikalı için vitamine ve mineral tamamlayıcısı almak yaşam tarzlarının bir parçası haline gelmiş gibi görünmektedir.

Tamamlayıcı kullananların yüzde 67′ si sadece bir tek tamamlayıcı kullanmaktadır ve bu gruptakilerin çoğunun kullandığı tamamlayıcı bir multivitamin mineral tamamlayıcısıdır. Fx15 de vitaminler bazından zengindir ama takviye edilmesi gerekir. Ne yazık ki, bir multivitamin mineral formülü kullanan çoğu kişi hala gerçek ihtiyaçlarını karşılayamamaktadırlar, çünkü günde bir tane multivitamin almanın ideal beslenme için ihtiyaçları olan her şeyi onlara sağlayacağı gibi yanlış bir düşünceye inandırılmalardır.

İdeal sağlık için bir multi vitamin-mineral tamamlayıcısı kesinlikle gereklidir. Yüksek kalitede bir formül, hem vitamin hem de mineralleri yeterli seviyede sağlayacaktır. Fx15 için her tüm vitamin ve mineral takviyesinin önemi büyüktür. Vücudunuzun sağlıklı olmak için bütün bu önemli yapı taşlarına ihtiyacı vardır. Aşağıdaki tavsiyeler, size kaliteli bir formül seçmenizde faydalı olacaktır. (Farklı vitamin ve minerallerin farklı birimlerle ölçüldüğüne dikkat edin: IU= Uluslararası Birim; mg= miligram; mcg= mikrogram).

Bu kriterlere uygun bir formül bulmak için etiketleri dikkatlice okuyun. Bütün bu besinleri, bu miktarlarda içeren tek bir hap bulamayacağınızın farkında olun; böyle bir hap çok büyük olurdu. Genellikle en az 4-6 hap bu seviyeleri sağlayacaktır. “Günde bir tane” sloganıyla satılan formüller vitaminlerden yeterli seviyelerde sağlamakla birlikte, mineraller açısından genellikle yetersizdirler.

Etiketlemeler: , , , , ,

Fx15 yorumları