Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Vücut Sağlığı Açısından Yararlı Fx15 Hapı

Bu yazı 04 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Düzenli bir şekilde fx15 kapsüllerini denediğinizde inanılmaz derecede güzel fiziğe kavuşacaksınız. Orjinal fx15 zayıflama kapsülü sayesinde formunuza kısa sürede ulaşacaksınız. Fazla kilo derdinden kurtulmak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Dr. Golomb, şunlan belirtmektedir.

(Statin kullanımından ötürü), düşünme yeteneğini o kadar çabuk kaybeden insanlar biliyoruz ki birkaç ay içinde bir şirketin önemli bölümlerinin başkanı olmaktan, bir çek defterini tutmaktan aciz hale gelerek, işlerinden kovulmaktadırlar.

FDA Metabolizma ve endokrin bölüm başkan yardımcısı Dr. Gloria Troendl, kolesterol düşürücü ilaç gemfibrozil’in, kullanıcılarda artmış ölüm oranlarının tekrar tekrar bildirildiği bir ilaç sınıfına ait olduğunu belirtmektedir.

Obezite ve aşırı kilo riski taşıyanlara fx15 zayıflama kapsüllerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Öncelikle fx15 kapsüllerini düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz. Sağlıklı yiyecekler ile birlikte fx15 kullanımı inanın daha fazla işe yarayacaktır.

Ayrıca Dr. Troendle, FDA’nın bugüne kadar gemfibrozil gibi kansere neden olan bir ilacı, uzun süreli kullanım için onayladığına inanamadığını da ifade etmiştir. Diğerleri de gemfibrozil ile ilgili aynı endişeleri taşımaktadır. FDA’ya ilişkin yorumlarda, Dr. Elizabeth Barbehenn şunlan ifade etmiştir.

Fibratlar insan için potansiyel karsinojen olarak kabul edilmelidir ve bunların karsinojenik potansiyeli, gemfibrozili değerlendirirken risk zarar denkleminin bir parçası olmalıdır. Danışma komitesinde çoğunluk oyuna sahip olmasına rağmen, FDA bu gerçekleri göz ardı ederek bu ilaçları her şeye rağmen onaylamıştır.

Ayrıntısına girersek, kolesterol düşürücü ilaç gemfibrozilin kalp hastalığını önlemede onaylanıp onaylanmayacağı oya sunulduğunda, 9 kişiden sadece 3’ü lehte oy kullanmıştır. Ne yazık ki, bu oylar sadece “tavsiye” statüsündedir ve komitenin daha iyi yargıda bulunmasına karşın FDA gemfibrozili insan tüketimi için onaylamıştır..

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları