Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yağ Yakmak için Doğal Çözüm

Bu yazı 22 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Vücudunuzdaki fazla yağları yakmak için öncelikle sağlıklı beslenmeye ihtiyacınız var sonrasında fx15 hapı ile destekleyeceksiniz. Fx15 kapsülleri ile kısa sürede kilo verirken daha sağlıklı olacaksınız. Fx15 kullanırken her zaman formda kalacaksınız. Farklı biri olmak ve düzenli hayat sürmek için fx15 yosun kapsülünden mutlaka alın.

Faydasını gördükten sonra kesinlikle bırakayamayacaksınız. Fx15 hapı ile kilo verirken düzenli şekilde kilo vereceksiniz. Sütün son derece besleyici bir gıda olduğu yönündeki şöhreti haklı bir şöhret değildir. Gerçekte, modern süt, son derece toksik ve alerjenik bir uydurma gıdadır. Bolca süt üretiyor olabiliriz, uzmanlar bizi bolca süt içmeye teşvik ediyor olabilirler, ancak sütün vücuda hiçbir yararı yoktur.

Toksin oluşumuna neden olur. 1994 yılında, Natural Health’te yayınlanan yazısında pediyatri uzmanı Dr. Russell Bunai’ye göre, amerikan diyetinde, en büyük faydayı sağlayacak tek değişiklik, süt ürünlerini kullanılmaması olurdu. Don’t Drink Your Milk adlı kitabının 1992 baskısında, john hopkins tıp fakültesi Pediyatri Bölümü eski başkanı Dr. Frank oski şöyle diyor.

Hepimiz süt içmeyi bırakmalıyız… süt buzağılar için tasarlanmıştır, insanlar için değil.” Bu iddia, annenizin size söylediği şeyle örtüşmüyor (çünkü o da yanlış yönlendirildi) ve süt endüstrisi de size böyle söylemiyor, ama doğru. Sütün, beslenmemizin gerekli ve sağlıklı bir parçası olduğu iddiası yanlıştır. Farklı olmak istiyorsanız kesinlikle beslenme şeklinize özen göstermelisiniz. Ayrıca fx15 hapını kullanmayı unutmayınız.

Ülkenin dört bir yanında konferanslar verip insanlara süt içmemelerini tavsiye ederim ve aylar sonra bir sürü insan beni arar, tavsiyemi dinleyip süt ürünlerini kestiklerini ve hastalıklarının kaybolduğunu söylerler. Dünya nüfusunun büyük çoğunluğu (yüzde 70) süt içmez veya diğer süt ürünlerini tüketmezler (peynir, yoğurt, dondurma ve krema dahil) ve bunun haklı sebepleri vardır. Şunu unutmayın fx15  ile zayıflarken hormonları düzenlemek gerekmektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları