Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yaşlanma Sürecini Yavaşlatın!

Bu yazı 06 Haziran 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Yaşlanmayı yavaşlatmak için fx15 kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fx15 kapsülleri, bitkisel içerikli bir antioksidan kaynağıdır. Hiç zorluk çekmeden istediğiniz kiloya gelebilirsiniz. Son günlerde hızla yayılan fazla kilolara sadece fx15 yosun hapları yardımcı olacaktır.

Bu sonuçlar içinde, ciddi ölümcül hastalıklann iyileşmesi ve yaşlanma sürecinin geriye alınması da vardır. Bütün bunlar, ilerki sayfalarda Maharishi ayurveda’ daki iyileşme teknikleri anlatılırken ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Bu teknikler kliniklerimizde kullanılan tıbbi tekniklerdir, fakat çoğunun evde uygulanabilecek biçimleri de vardır.

Sağlık açısından doğru kilo verme çok önemlidir. Doğru yöntemleri tercih ederek kilo vermek uzun süre zayıf kalmanızı sağlayabilir. Daha doğrusu fx15 ile kalıcı kilo sağlayabilirsiniz. Mutlaka fx15 kapsüllerinin desteğini almalısınız. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka sağlam adımlar atılmalıdır.yaşlanma sürecini yavaşlatın

Bunlan bu kitaptan, ya da birkaç saatlik bir öğretimle yetkili bir Maharishi Ayurveda doktorundan öğrenebilirsiniz, “iyileşme teknikleri” terimi geniş anlamında alınmalı, yani sadece hasta olanlara değil, mükemmel sağlığa yaklaşmak isteyen herkese uygulanabildiği anlaşılmalıdır.

Pançakarma  bedenin arındırılması saf olmayan fiziksel maddeler, aynadaki bir toz tabakası gibi, kusursuz doğamızı kendimizden saklamakta büyük rol oynarlar. Fakat bunlar tozlardan çok daha derinde bulunurlar ve etkileri sadece fiziksel olmakla kalmaz, insanın tüm psikolojisi ağn ve acı ile değişebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları