Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yavaş Metabolizmayı Hızlandırma

Bu yazı 10 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Bazal metabolizma erişkin bir erkekte günde kilogram başına 25 kalori olarak hesaplanmıştır. Bu oran kadınlarda biraz daha azdır. Vücut ağırlığı arttıkça azalır. Sadece gebelikte kilo alınmasına rağmen bazal metabolizma oranı artar. Yaşlılarda azalır. Zayıflarda ise daha da yüksektir. Yavaş metabolizmayı hızlandırarak kilo vermek için fx15 kapsül kullanmanız uygun olacaktır.

Tiroit hormonunun fazlalığı gibi bazı hastalıklarda bazal metabolizma artarken, miksödem gibi bazı hastalıklarda da azalabilmektedir. Bunların dışında bazal metabolizma oranlarını etkileyen birçok iç veya dış faktör vardır. Bu faktörlere fx15 diyet hapı ile önlem almanız mümkümdür.

Bu nedenle, bazal metabolizma, günlük yaklaşık 1600 kaloriye denk gelmektedir. Bu oran, kişiye ve yaşadığı çevreye göre değişiklik gösterebilir. Bir insanın günlük enerji ihtiyacı, bazal metabolizma + normal faaliyetler için sarf ettiği enerji + iş yapmak için sarf edilen enerji olarak hesaplanmalıdır. İhtiyaçtan fazla alınan enerji fazla kilolara neden olacağı için fx15 hapı kullanmak uygun olacaktır.

Bir insanın sırf yaşamak için, bir günde sarf etmesi gereken enerji ortalama 1600 kalori olduğuna göre, vücudun diğer fonksiyonları ve hareketin sağlanması için gereken günlük normal faaliyet enerjisi ortalama 600-800 kalori olarak belirtildiğine göre, bu enerji de dikkate alındığında günlük 2000 kalorinin altında kalori alınması yönünde tavsiye edilen diyetlerin manasızlığı ve tehlikesi açıkça görülecektir. Gereğinden fazla alınan enerji ile alınan kiloları durdurmak için fx15 kapsül kullanılması gerekir. Burada çok önemli ve dikkatlerden kaçmaması gereken konu şudur: İnsan bedeni, metabolik hızını kendisi ayarlayabilir. Normalden daha az besin alınmaya başlanınca beden, korunma mekanizmalarını devreye sokarak yağ depolamaya başlar.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları