Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yaz Aylarında Yiyeceklere Dikkat!

Bu yazı 24 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Yaz mevsiminin gelmesi ile artan hava sıcaklığı ve nem ile yiyeceklerdeki bakteri oranı daha fazla artmaktadır. Yaz mevsiminde duyulan rahatszılıklardan bir çoğuda gıda zehirlenmesidir. Araştırmalara göre gıdaların bozulması sonucunda zehirlenmelerin olduğu kanıtlanmıştır.

Gıdaları tüketirken yada saklarken mümkün olduğunuz kadar sıcak havalarda dikkat etmelisiniz. Vücudunuzda toksin oluşumnu artırmaktadır. Ancak fx15 desteği alarak vücudunuzdaki toksinlerden aynı zamanda yağlardan kurtulabilirsiniz. Fx15 kapsülleri ile kısa sürede forma girebilirsiniz.

Yaz mevsiminde besinlerin kalori değeri çok önemlidir. Sıcak hava ve tükeitlen yağlı yiyecekler tansiyonu artırmaktadır. Bununla da kalmaz bazı rahatsızlıklara da yol açmaktadır. Sizin yapacağınızı fx15 kullanarak iştahınızı kontrol altına almaktır. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmaktır.

Şimdi ne olduğunuz ve gelecekte ne olacağınız büyük ölçüde yediklerinize bağlıdır. Bu nedenle beslenmeyi düzenlemeden önce, şimdi ve gelecekte nasıl bir insan olmak istediğinize karar vermelisiniz.

Canlı, dengeli ve güzel mi olmak istiyorsunuz? Doğru bir şekilde beslenmedikçe olamazsınız (Kesinlikle!). Bunalımsız, zeki, ileri görüşlü, kararlı, pozitif düşünen biri mi olmak istiyorsunuz? Teninizin, gözlerinizin, saçlarınızın ve dişlerinizin parlak ve sağlam olmasını mı istiyorsunuz?yaz aylarında yiyeceklere dikkat

Her işe cesaretle girişmeyi ve güçlükleri aşmayı sağlayan bir enerjiyi içinizde taşımak mı isliyorsunuz? Kalbinizin, sindirim sisteminizin ve diğer organlarınızın çok iyi çalışarak başınızı hiç ağrıtmamasını mı istiyorsunuz? Sinirlerinizin dinlenmiş olmasını ve başınızı yastığa koyar koymaz uyumayı mı istiyorsunuz? işte ‘sağlığın’ belirtisi olan tüm bu özellikleri, iyi bir beslenme ile kolayca ele geçirebilirsiniz. Günümüzde ruhsal ve bedensel bozukluklar had safhadadır.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları