Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yeme Bozuklukları ve Fx15

Bu yazı 12 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Yeme bozuklukları genelde dengesiz beslenme sonucu ortaya çıkmaktadır. Lisa ve ben ayrıca başka tedavi seçeneklerini de gözden geçirdik özellikle beslenme danışmanlığı, psikofarmakolojik müdahale ve aile terapisi fakat onları da ertelemeye karar verdik.

Bu tamamlayıcı terapiler, her yeme bozukluğu hastası için göz önüne alınmalıdır. Çoğu vakada, beslenme danışmanlığı en çok, hasta, problemli yeme davranışının ardındaki psikolojik işlevlere dair bir anlayış kazandıktan sonra etkili olur.

Zayıflamak için öncelikle diyetinizi fx15′  e göre düzenleyin ve etkisini daha hızlı görün. Fx15 kapsülleri bir çok haplara göre daha etkili ve güvenilirdir. Sizlerde kısa sürede forma girmek istiyorsanız mutlaka fx15 zayıflama haplarını denemelisiniz. Etkili ve güçlü etkisi ile fx15 sizleri baştan yaratarak forma girmenizi sağlayacaktır.

Diğer türlü, hasta, yemek listesine “çözüm” diye bakar; ve sadece bunu uygulayarak tıkınma, çıkarma ve kendini aç bırakmayı bırakacağını varsayar. Psişik sıkıntı, sağlıklı yemeyi bozduğu anda plan başarısızlığa uğrar.

Hasta stresle baş etme veya stresten kaçınma konusunda yemenin rolünü daha iyi anladığında ve kendine bakmak, kendini yatıştırmak için yemek veya aç kalmak dışında yeni yöntemler kazandığında, belirli yiyecek seçimlerini ve fx15 haplarını kullanarak diyet yapmak için beslenme uzmanından etkin bir şekilde yararlanabilir.

Ailenin oturumlara katılmasının hasta, aile ve benim için anlamı, ben ve hasta tarafından iyice anlaşıldıktan sonra aileyi de tedaviye dahil etmek isterim. Ergenlerde ve aileleriyle oturan veya aileleri halen aktif olarak resme dahil olan (örneğin faturaları ödeyerek) genç yetişkinlerde, tedavi bir noktada aile seanslarını içermelidir.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları