Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yeni Zayıflama Yaklaşımı Fx15 Kapsül

Bu yazı 06 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

1960’larda, o zamanın genç baby boomer’ları, II. Dünya Savaşı sonrasında işlenmiş yiyeceklerin kullanılmaya başlanmasını protesto ederek yiyeceklerde “doğaya dönüş” devrimine başladılar. Bu tipik geriye dönüş modasında, bu neslin bağrına bastığı her şey ‘tam’, ‘doğal’, ‘taze’, ‘işlenmemiş’, böcek zehirleri ve kimyasal gübreler kullanılmadan yetiştirilmiş olmalıydı. Doğal gıda tüketimi Fx15 destekli diyetler de çok önemlidir. Bu, öncekilerden daha güçlü ve etkili bir sağlıklı gıda hareketinin başlangıcıydı ve sonuç olarak da üzerinden kırk yıldan fazla süre geçtikten sonra ana akımlardan biri olmuş durumdadır.

Bu iyi haberdi. Kötü haber ise bunun, gördüğümüz son pozitif diyetsel eğilim olmasıydı. O zamandan bu yana, bir biri ardına gelen, tehlikeli ve üzerinde pek düşünülmemiş planlarımız oldu. Üstelik fast food kültürü artık her yerde karşımıza çıkıyor. Fast Food Ulusu’nun yazarı Eric Schlosser’e göre, günde ortalama olarak her dört Amerikalıdan biri yemeğini fast food restoranlardan yiyor.

Yeni zayıflama yaklaşımı fx15 kapsül

1970′ lerde Atkins’ in düşükkarbonhidrat, yüksek protein diyetiyle tanıştık. Bu diyet Fx15 ile desteklendiği zaman daha başarılı sonuçlar vermeye başladı. Fx etkisi kısa zamanda kendisini hissettirmeye başladı. İlk bakışta bu kavram anlamlı geliyordu, ancak çok sayıda ciddi ve tehlikeli hata barındırıyordu (bunların bir kısmı değiştirildi); bu hatalardan biri de yüksek miktardaki doymuş yağlardı. 90’larda biraz değiştirilmiş bu çılgınlıkla yeniden karşılaşıldı.

Sanırım diyetsel çılgınlıklardan en kötüsü 1980′ lere aittir; karşımıza yağsız diyet çağı olarak çıkmıştır. Bu diyeti uygulamak yerine Fx15 form hapı kullanmak daha yerinde olacaktır. Süpermarket rafları az besin içeren, boş kalorili, yüksek glisemik indeksli karbonhidratlı gıdalarla dolup taşmıştı. Bu yiyecekler pek çok insan, özellikle de kadınlar için diyetsel dayanak haline gelmişti; bu kişiler kendilerini azyağlı ‘kumpir’ ve mısır cipsi, yağsız pirinç ve mısır kekleri, kurabiyeler, krakerler gibi abur cuburları yemeye kaptırmış durumdaydı. Birden milyonlarca Amerikalı kendilerini kronik enflamatuar hastalıklarla boğuşurken buldu. Neden? Çünkü bu yiyecekleri yemek, kan şekerinde hızlı bir yükselişe yol açarak insülin düzeylerini artıyor, sonuç olarak proenflamatuar etki ortaya çıkıyordu.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları