Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yüksek Kalsiyum İçeren Dengeli Diyetler

Bu yazı 12 Aralık 2009 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Kilo vermek isteyenler için yeni bir yol daha var. Fx15 ile nedenleri ve sonuçlarıyla, yüksek kalsiyum içeren diyetlerle nasıl kilo verilebilir? İşte bilimsel gerçekler…

Yüksek kalsiyumlu diyetler neden fx15 ile tercih edilmektedir? Yapılan klinik çalışmalar, 6 aylık kalsiyum destekli diyetlerin kilo verim üzerine etkilerini, kilo kaybının yanı sıra daha çok yağ yakımı ile sonuçlandığını göstermiştir. Yüksek kalsiyum içeren diyet ile kilo yönetimi yapılan 41 bilimsel çalışmanın 32′ sinde yağ yakınımın yüksek kalsiyumlu diyetlerle daha etkin olduğu yönündedir. 2004 yılında Obesity Research tıp dergisinde yapılmış Zemel ve arkadaşlarının yaptığı bir çalışmada, günlük alınan enerjiden 500 kalori düşürülerek hazırlanmış 3 farklı kalsiyum içeren diyet, hastalara 6 ay boyunca tükettirilmiş. Birinci diyette 1 porsiyon süt ürünü ve 400 mg ek kalsiyum verilmiş, ikinci diyette 1 porsiyon süt grubu ve 1200 mg kalsiyum desteği yapılmış, üçüncü gruba ise 3 porsiyon süt grubu verilerek sadece diyetle 1200 mg kalsiyum içeren diyet verilmiş. En fazla kiloyu 3 porsiyon süt grubu tüketen grup verirken, verilen toplam beden ağırlığının %69′ unun yağdan gittiği belirlenmiştir.

Yüksek Kalsiyumlu bir Fx15 diyeti ne kadar kalsiyum içermelidir? Yapılan bilimsel çalışmalarda, yine Zemel ve arkadaşları Obesity Research tıp dergisinin 2005 yılındaki sayısında az yağlı veya yağsız süt ürünleri ile enerjinin fazla alınması engellenerek, en az 1200 mg kalsiyum içeren diyetlerin beden yağ kitlelerinin yakılmasında etken olduğunu göstermişlerdir.

Kalsiyumdan zengin besinler nelerdir? Kalsiyum besinsel kaynakları açısından emilebilirliği en yüksek biyolojik değere göre değişmektedir.

Yüksek kalsiyum

Etiketlemeler: , , , ,

4 Yorum bu yazıda: “Yüksek Kalsiyum İçeren Dengeli Diyetler”

  1. fx15’kullanmaya başladığımda 98 kg dım.fakat şu an 87 kg .9 kg 3 haftada verdim ve kullanmaya devam ediyorum.şimdiye kadar bir çok yöntem denedim ve piyasada satılan kullanmadığım ilaç kalmadı.ilk defa fx15 de sabah 1 tane akşam 1 tane alıyorum yemeklerden önce ve hiç açlık hissetmiyorum ve ben korkudan tokluk hissetmeme rağmen yiyorum.herkeze tavsiye ederim.etraftan kilo vermişsin dediklerinde mutlu olarak ilacı tavsiye ediyorum inanmıyolar ve onlarda alıp bu mucize sonuca tanık oluyolar.

  2. ben arkadaşın tafsiyesiyle başladım ama sabah 2 akşam 2 tane içiyorum çok tokluk hisediyorum acama agırmı geliyo bide sanki bütün damarlarım atıyo gibi bana bilgilendirmisiniz

  3. Sabah 2 akşam 2 kapsül kullanım tabi ki ağır gelir. Bu gibi bir kullanım düzeni yoktur. Lütfen 1′ er kapsül kullanınız.

  4. gizem erensoy

    ben geçen yıl fx ile 10-12 kilo verdimki benim metabolizmam kilitlenmişti bu imkansız gibi birşeydi.sonrasında fx piyasadan kalktı lw 6090 kullandım.iyi bir sonuç alamadım ama gözlemlediğim birşey varki fx le başlayanlar aynı başarıyı lw de göremedi.lw ile başlayanlarda aynı başarıyı fx le göremedi.bunun nedeni nedir?ayrıca verdiğim arada aynen kiloları geri aldım hadi bu benim hatam çok yiyorum.ancak şu an tekrara fx kullandım asla fazla kilo vertemedim lütfen beni aydınlatırmısınız gerçekten şimdikiler sahtemi yoksa benim metabolizmam ilaca alıştığı içinmi kilo veremiyorum lütfen beni aydınlatırmisinız?teşekkürler .iyi günler
    gizem erensoy

Fx15 yorumları