Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yüksek Lif İçeriği Olan Meyveler

Bu yazı 22 Kasım 2009 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

En İyi seçeneklerimiz, fx15 ile zayıflama konusunda bize pek çok özel fayda sağlarken meyvelerin pek çoğu; anti iltihapsal antioksidanlar ile hastalık önleyici ve yaşlanma sürecini geciktirici bileşikler açısından oldukça zengindir. Çoğu meyve bu üç özelliğe birden sahiptir. Meyveler, lif açısından zengindir, bu da bu şekerli yiyeceklerin kan şekeri düzeyleri üzerindeki etkisini hafifletir. Ayrıca yüksek lif içeriğine sahip yiyecekler tokluk hissi vererek aşırı yemeyi önler. Bu fx15 kullandığınız süre zarfında oldukça faydalıdır. Aslında içerdikleri yüksek şeker miktarına karşın, meyvelerin çoğunun “glisemik endeksi” ve “glisemik yükü” (yiyeceklerin kan şekeri düzeyleri üzerine etkisini ölçer) düşüktür.

Meyvedeki lifin düzenleyici etkisi önemlidir, çünkü Fx15 Zayıflama Diyeti’ nin ana hedefi insülin salımmına ve böylece vücut yağı depolanmasına neden olan kan seviyelerindeki ani sıçramaları önlemektir. Daha da kötüsü, bu “insülin aşırı yükü”nün etkisi, kanda hızla şekere dönen yiyeceklerden (tatlı, pasta, makarna, beyaz-unlu yiyecekler) daha çok yemek için kısır bir döngü yaratır.

Birtakım bilimsel çalışmalar lif alımının Fx15 ile metabolik sendromu önleyebileceğini göstermiştir. Tufts Üniversitesi’ndeki araştırmacılar günlük diyetlerine 14 gram lif ekleyen fx15 kullanan kişilerin kalori alımlarının yüzde 10 azaldığını bulmuşlardır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları